Sexuológ Marek Gajdoš o orálnom sexe hovorí, že ho muži a ženy vykonávajú ako súčasť sexuálnej predohry, alebo ho dokonca favorizujú pred klasickou vaginálnou súložou. O stúpajúcej popularite a obľúbenosti tejto praktiky tak nie je pochýb. Výskumy dokonca ukazujú, že orálne potešenie pravidelne prevádzkuje asi štvrtina ľudí!

Či ho viac miluje on alebo ona, je asi na diskusiu, však americká sexuologička Jaiya Ma tvrdí, že čo sa týka mužov, vie niečo, čo ostatní len tušia.

„Vďaka práci s niekoľkými tisíckami súkromných žiakov, ktorých som vzdelávala po celej krajine, som si začala všímať piatich kľúčových znakov, ktoré v rámci orálneho sexu muži nadovšetko milujú,“ popisuje na svojom blogu. Čo všetkých majiteľov penisu spája? Tieto orálne techniky považujú za dokonalé!

1. Tak trochu hračka…

Muži sa často sťažujú, že ich milenky robia to, o čom si myslia, že im samotným robí dobre, ale pritom zabúdajú samy na seba. „Muži milujú nielen ženské zapálenie pre vec, ale aj predohru, tak dajte svojim ústam šancu, aby sa predviedli,“ hovorí známa sexuologička s tým, že okrem jazyka by sa mali zapojiť pery a pokojne aj nos. „Hrajte sa a prevádzkujte to, čo baví vás. Vaše nadšenie je dôležitejšie, než si myslíte,“ dodáva.

Tip: Snáď najvhodnejšia poloha je medzi partnerovými nohami tvárou k nemu. Jazyk získa priamy prístup k jeho partiám a vyhnete sa bolestivému kontaktu medzi jeho mieškom a vašimi zuby.
sex muz

2. Ruky v akcii

Väčšina žien si penis len ľahko pridržuje rukami, ale nevyužíva ich potenciál naplno. „Skúste sa ho pevne chopiť pri fajčení a krútiť zápästím podľa potreby tak, aby sa hlavou dalo pohybovať hore a dole. Hej a pokvapkajte ho nejakým gélom určeným pre orálny sex. Táto kombinácia je úžasná,“ rozplýva sa Jaiya Ma.

Tip: Súčasne s ťahmi hore a dole krúťte hlavou najmä v hornej časti penisu. Tento pohyb podobný špirále muža uchvacuje.

3. Odskakovanie a odbiehanie

Mužské telo víta, keď je rozmaznávané celé, a preto, ak sa venujete orálnemu sexu, zahrňte bozkami alebo jemným škriabaním nechtom aj priľahlé časti penisu. Podľa spomínanej odborníčky treba také zvodné olizovanie vnútornej strany stehien pánom dosť často chýba!

Tip: Po spodnej časti penisu sa tiahne výrazná žila (od okraja žaluďa až niekam doprostred miešku). Oblizni ju. Začnite pod semenníkmi a jazykom sa vydajte na cestu po celej dĺžke žily až k uzdičke.

4. Bozkávanie. Ako prvýkrát

„Som presvedčená, že bozkávanie patrí medzi stratené umenie, a to aj napriek tomu, že je považované za jednu z najdôležitejších vecí, ktorá udržuje dlhovekosť v našich vzťahoch,“ myslí si sexuologička.

Pre vás to znamená, že čas od času zabudnite na príručky a techniky, a správajte sa k mužskosti svojho milenc

a ako k jeho perám. Predstavujte si, ako sú zmyselná a lačné. Túžite ich ochutnať?
Tip: Ponechajte si špičku penisu v ústach a zvyšok penisu nežne pohlaďte, alebo na neho prstami „zahrajte“ ako na flautu.

sex zena

5. Očistný workshop

Uctievanie mužského rozkroku siaha až do dávnych čias. A pánom sa páči, keď sa môžu cítiť ako králi. „Urobte taký malý obrad. Vykúpte svojho muža a láskyplne ho vyoblizujte na príslušných miestach. Bude vám vďačný,“ uzatvára Jaiya Ma.

Tip: Bozky si zaslúžia aj semenníky. Spojte palec a ukazovák okolo horného okraja miešku (tam, kde sa napája na rozkrok). Semenníky vám skočí do dlane. Potom zaňho môžete nežne ťahať.