Doktor si penis posypal kokaínom a zabil ním milenku pri orálnom sexe

992

Špičkový nemecký doktor Andreas Niederbichler (42) bol zatknutý po tom, čo zomrela žena († 38), ktorá mu robila orálny sex. Uznávaný lekár ju totiž zdrogoval kokaínom. Drogou si posypal vlastný penis. Žena potom skolabovala a zomrela na intoxikáciu.

Plastický chirurg, ktorý pracoval na klinike Harzer Clinic ako primár, žil dvojitým životom. V práci sa tváril ako svedomitý doktor, ale išlo pritom o sexuálneho predátora, ktorý často lovil na online zoznamke ženy.

Ako zistilo policajné vyšetrovanie, Niederbichler bol tiež vášnivým užívateľom kokaínu. Ten podal minimálne trom ženám, s ktorými si na zoznamke dohovoril sex. Jednou z nich bola aj žena, ktorá po podaní drogy skolabovala.

Podľa žalobcu si Niederbichler posypal svoje prirodzenie kokaínom, bez toho aby o tom dotyčná vedela. Vzhľadom na to že Lekárov byt je na pozemkoch kliniky, bola u neho doma záchranka takmer ihneď. Po prevezení do nemocnice ale žena zomrela.

„Obete, ktoré boli vypočuté, vypovedali, že im bolo na stretnutiach zle. Všetky mali príznaky reakcií na narkotiká,“ uviedol podľa Daily Mailu prokurátor. Súd s lekárom sa ale ešte len bude konať.

Lekár teraz čelí obvineniu z vážneho ublíženia na zdraví vedúceho k smrti. Do väzenia zatiaľ Niederbichler umiestnený nebol. Je na protidrogovej klinike, kde sa mu zatiaľ odborníci a jeho kolegovia snaží pomôcť od závislosti.