Chcela sa vyjesť k tomu, aby sa z nej stala najťažšie žena sveta. Lenže ešte predtým, než sa to stalo, ju opustil jej priateľ. Patty Sanchez (51) z amerického Rena si uvedomila, že ak neschudne, zomrie. A tak začala sa zdravšou stravou. Potom ale prišiel zlom, keď si našla nového priateľa Bryana (39). Začala sexovať ostošesť a kilá išli hneď dole.

Ešte so svojimi 327 kilami

„Keď ma môj priateľ opustil, nemala som nikoho. Nemohla som ani sama vstať z postele,“ spomína na osamelé chvíľky Patty. Jej expriateľ ju vo vyjedaní podporoval. Potom sa na ňu ale vykašľal a nebohá megabacuľka zostala s nadbytočnými kilami sama. Nemohla sa poriadne ani hýbať. „Rozhodla som sa pre zmenu stravy,“ spomína žena.

Dnes so svojimi synmi a ľahšia o 111 kg

Sama ale nechcela byť. Preto si podala inzerát na zoznamke pre neatraktívne ženy. Tam ju oslovil práve Bryan. Chvíľu si písali, než sa rozhodli, že sa stretnú. O 12 rokov mladší muž sa k bacuľke dokonca nasťahoval. „Bola od začiatku milujúca. Otvorila náruč a prijala ma,“ spomínal Bryan, ktorý sa pri spomienkach neubránil slzám. „Vidíte, tak veľmi ju milujem,“ dodal.

Láska viedla k vášni a zamilovaná dvojica spolu začala intímne žiť. „Náš sexuálny život je moc ohnivý. Mohol by som prezradiť pár vecí, ale rozhodol som sa, že si ich nechám pre seba. Môžem ale povedať, že sme veľa aktívny,“ povedal Bryan. „Náš sexuálny život je úžasný. Robíme to často, užívame si to a beriem ho ako cvičenie. Skvele sa totiž o mňa stará a hýbem sa toľko, že ma to niekedy bolí,“ dodala náruživá Patty.