Sexuálnu hračku museli vyťahovať lekári z muža špeciálnym nástrojom

360

Do nemocnice v Miláne prišiel muž, ktorý vyhlásil, že pri sexuálnych hrách používal s partnerom obrí šesťdesiatcentimetrový vibrátor, ktorý teraz nemôže vytiahnuť zo svojej riti. Lekári urobili röntgen a zistili, že muž má skutočne v útrobách šesťdesiatcentimetrový predmet.

Muž šokovaným lekárom povedal, že šesťdesiatcentimetrovú hračku má v sebe už 24 hodín, a keďže sa mu ju nepodarilo vytiahnuť ani sa jej inak zbaviť, musel s týmto problémom do nemocnice. Čierny gumový vibrátor však lekári neboli schopní vytiahnuť žiadnu z bežných metód, čo bolo spôsobené predovšetkým rozmery predmetu. Zlyhalo aj špeciálne očko používané pri polypektómii, teda odstraňovanie polypov z čriev. Aj táto metóda sa ukázala ako neefektívna.

Lekári, ak nechceli muža operovať, museli prísť s iným riešením. Nakoniec doslova vynašli a zostrojili špeciálny nástroj, ktorý vzdialene pripomínal laso. Tým sa im na niekoľko pokusov podarilo zachytiť za koniec vibrátora a potom už bolo len otázkou času a zručnosti, než sa im čierneho obra podarilo vytiahnuť. Celý proces opísal vedúci lekár Dr. Lorenzo Dioscoridi dokonca do odborného lekárskeho magazínu, pretože podobný problém nebol doteraz nikde v odbornej literatúre popísaný.

Podľa neho podomácky zostrojený nástroj vykazuje oveľa lepšie charakteristiky a použiteľnosť než práve bežne používané polypektomické oko. Milánski lekári tak vlastne prispeli k rozvoju lekárskej vedy a techniky, Muž bol prepustený z nemocnice ešte v ten deň a netrpel žiadnymi komplikáciami alebo bolesťami.

Podobný prípad bol nedávno opísaný aj vo Veľkej Británii, kde sa do nemocnice v severnom Lincolnshire dostavil opitý muž, ktorý sám seba uspokojoval vibrátorom s dĺžkou neuveriteľných 77 centimetrov. Kvôli silnej opitosti však podľa lekárskej správy nad hračkou stratil kontrolu a tá mu beznádejne uviazla v anusu. Navyše si takto muž pretrhol črevnú stenu. Aj tu dopadol zákrok lekárov dobre, však nie sú o ňom známe žiadne ďalšie podrobnosti.

Doktor si penis posypal kokaínom a zabil ním milenku pri orálnom sexe