Tehotnú speváčku († 24) zastrelili na svadbe! Odmietla si ísť zatančiť s hosťom tak ju zastrelil

687

Svadobná veselica skončilo chladnokrvnou vraždou. Jeden z hostí zastrelil mladú tehotnú speváčku († 24), pretože si nechcela na jeho žiadosť zatancovať si s ním.

Pakistanská speváčka Samina Samoon († 24), známa tiež ako Samina Sindhu, bola zabitá pri utorkovom vystúpení na svadbe v Pakistane. Zastreliť ju mal svadobčan Tariq Jatoi potom, čo speváčka odmietla na jeho žiadosť vstať a zatancovať si s ním. Zranenú ženu ešte previezli do nemocnice, lekári už jej ale bohužiaľ nemohli pomôcť.

Celý incident zachytil na kameru iný zo svadobčanov. Na záberoch je vidieť, ako Tariq Jatoi najskôr na speváčku hádzal peniaze a potom odišiel a ozvala sa streľba. Mladá žena sa okamžite padla k zemi. Podľa miestnych bol Tariq Jatoi značne opitý.

Vraha polícia už zatkla a zaistili aj zbraň, ktorou speváčku zabil. Manžel SAMINA Ashiq Ali žiada, aby bol súdený pre dvojnásobnú vraždu. Žena bola totiž v čase vraždy v šiestom mesiaci tehotenstva. „Odmietla s ním tancovať, pretože bola tehotná a on sa tak naštval, že ju zabil,“ uviedol zdrvený muž, na ktorého teraz údajne tlačia príbuzní vraha, aby ich nežaloval.