Učiteľka súložila s miliardárskym synčekom (15), načapala ich jeho matka

734

Súkromná učiteľka Natalya Nikandrová (35) čelí 4ročnému väzeniu. Pri prvej hodine matematiky v dome ruského ropného magnáta sa spustila s jeho synom (15). Pri sexe ich načapala chlapcova matka.

Keď nič netušiaci matka vstúpila do izby, neverila vlastným očiam. Jej dlhoročná kamarátka a nová učiteľka v jednom si užívala sexu s jej synčekom.
Mnohí sa sexi učiteľky zastávajú. „Kiež by som mal ja takú učiteľku, keď som mal 15 rokov,“ smeje sa jeden z diskutujúcich na sociálnych sieťach. Iní žartujú, že by to bola vôbec prvá učiteľka, od ktorej by sa niečo naučili. Jedno je však jasné. S takou nadsádzkou a humorom to rodina ropného magnáta nevzala.

 Chlapec  sa sexu nebránil 

Chlapec, ktorého meno zrejme vďaka vplyvu mocného oligarchu, ruská media taja, sa sexu nebránil. Bol to práve on, kto ho inicioval, tvrdí odsúdená učiteľka. To však matikárku od tvrdého trestu neochránilo. Za sex s neplnoletým si odsedí 4 roky. V Rusku je totiž hranica sexuálna plnoletosti od šestnástich rokov.

Ľudia na sociálnych sieťach upozorňujú na fakt, že chlapec často zverejňoval zábery v objatí krásnych žien alebo z klubov, kde popíjal alkohol. Rodičia tak údajne o jeho bujarom životnom štýle museli už dávno vedieť.