Vrah malej Denisky (†11) prizabil vychovávateľku a ide znovu pred súd!

606

Chlapec, ktorý v Čechách v Krnove pred ôsmimi rokmi zavraždil svoju mladšiu sestričku, sa mal dopustiť vo väzení pre mladistvých ďalšieho brutálneho útoku na človeka. Tentoraz síce našťastie nikto nezomrel, ale ďaleko k tomu nebolo. Hlavné pojednávanie s mladíkom (24) začalo v stredu dopoludnia a hrozí mu až výnimočný trest.

Vražda Denisky (†11) v roku 2011 šokovala nielen mestečko Krnov s 24 tisíckami obyvateľov na Morave, kde k tragickej udalosti došlo. Vtedy šestnásťročný Martin (24) podľa rozsudku brutálne dobodal svoju mladšiu sestričku kuchynským nožom. Ostravský súd ho ako mladistvého odsúdil na deväť rokov. Teraz sa mladík podľa televízie Prima CNN dostal pred súd znova a hrozí mu až výnimočný trest.

Brutálna vražda! Vrah vyrezal nastávajúcej mamičke bábätko z tela!

Rok pred dovŕšením trestu za vraždu sestry sa Martinovi B. údajne zatmelo pred očami druhýkrát. Podľa toho, čo mal obžalovaný povedať na hlavnom pojednávaní, ktoré začalo v stredu v Ústí nad Labem, ho naštvalo, že za ním neprišli rodičia na návštevu.

Zlosť si mal vyliať na vychovávateľke vo väznici Všehrdy. Útočník ženu zaklakol, udrel jej hlavou o zem a začal ju dusiť až do bezvedomia. Pri čine ho našťastie vyrušila iná zamestnankyňa zariadenia.

Umierajúci matka pred smrťou udala vraha svojich troch malých detí! Upálil ich vlastný otec!

Obžalovaný podľa televízie na súde uviedol, že proti obeti nemal žiadnu osobné zášť. „Keby tam bol niekto iný, tak som napadol niekoho iného,“ povedal s tým, že ženu zabiť nechcel. Pokiaľ bude odsúdený za pokus o vraždu, môže dostať trest 20 rokov odňatia slobody, alebo aj trest výnimočný.

Pedofil desiatky rokov zneužíval deti! Obete mu v dospelosti k znásilneniu vodili svojich vlastných potomkov