Zatkli manželov, u ktorých žila záhadné zmiznutá študentka (†16)

218

Že by vyšetrovanie prípadu zmiznutej Angličanky Louise Smithovej († 16), ktorej mŕtvola bola nájdená v lesnatej oblasti v Havante, konečne pokročilo? Policajti zatkli manželský pár, u ktorého dievča žila predtým, než sa po nej zľahla zem.

Polícia v súvislosti s prípadom Louise Smithovej zatkla manželský pár Shanea a Chazlynn Jayne Maysovych (obaja 29). Žena je sesternicou Louise. Pre anglický web The Sun prehovorila sestra zatknutého muža Shanea Cassie Rawlinsonová.

 Sestra zatknutého:  Dievčaťu pomáhal 

„On by pomohol komukoľvek. Neurobil nič zlé. Vzal ju k sebe, pretože je tak dobrý. Nemyslím si, že je to prvýkrát, čo u nich zostala. Shane je láskyplný a pomáha všetkým. Obaja sú milí ľudia a vždy pomáhajú tým, ktorí to potrebujú,“ povedala Cassie.

„Myslím si, žeich polícia zatkla, pretože je to jej práca. Zatknúť toho, u koho žila, aby videla, čo k tomu majú povedať. Oni boli tí, ktorí sa o dievča starali a nahlásili jej zmiznutie a kontaktovali jej matku. To oni žiadali o pomoc na sociálnych médiách,“ dodala.

Uniesli 16-ročnú študentku za bieleho dňa!

 Videl sused  únoscu? 

Policajti našli mŕtvolu Louise asi 2,5 kilometra od domu Maysových. Ich sused podľa webu vyhlásil, že videl dievča vo veku zomrelej nasadať do dodávky s plnou náručou oblečenie. Ak však išlo skutočne o ňu, nedokázal povedať. Snáď polícia príde celej veci na koreň …