Tenistka Serena Williams nafotila na pláži kampaň v plavkách pre plavkový magazín Sports Illustrated. Chce svetu ukázať, že sa ženy nemusia hanbiť, keď nemajú postavu ako štíhle modelky. Ona sama skôr mala zo svojej postavy komplexy, ale dnes je spokojná a na svoje krivky hrdá.

„Priala by som si, aby si ľudia uvedomili, že by sa vo svojom tele mali cítiť dobre a prijali fakt, že sme rozdielni a nemôžeme mať všetci štíhlu postavu. Ja nemám postavu modelky a cítim sa dobre. Som silná a spokojná. Je krásne byť ženou,“ oznámila tenistka v rozhovore.

Zároveň podotkla, že by bola rada, keby fotografie dodali sebavedomie ženám, ktoré majú podobný typ postavy ako ona a hanbia sa.
    „Bola by som veľmi rada, keby si potom povedali, že tiež vyzerajú dobre. Vážne v to dúfam,“ pokračovala športovkyňa, ktorá v minulosti nevyšla na pláž v dvojdielnych plavkách. Dnes už je to inak a na obdobie hanby sa smeje.

„Pamätám si, kedy som nosila jednodielne plavky. Toto je vlastne prvýkrát, kedy fotím v dvojdielnych plavkách. A cítim sa skvele. Fotili sme v úžasnom prostredí, kde som sa cítila veľmi sebaisto,“ doplnila.    Počas fotenia vystriedala niekoľko modelov plaviek, ktoré doplnila aj o šperky. Tie by si bežne na pláž vraj sama nevzala, súhlasila ale s tým, že na fotografiách vyzerajú tieto doplnky dobre.