Prípad unesenej, zbitej a možno aj znásilnenej matky dvoch detí Tammy Lawrenc-Daleyovej (51), ktorá si mala prežiť neskutočné martýrium pri dovolenke v Dominikánskej republike, je čím ďalej zamotanejší. Vedenie hotela Majestic Elegance stojacom v rezorte Punta Cana tvrdí, že Američanka po nich chcela poriadne mastnú sumu ako kompenzáciu za údajný útok, než svoj príbeh zverejnila na sociálnej sieti.

Tammy dosť detailne na facebooku opísala, ako bola počas druhého dňa svojej dovolenky napadnutá, unesená a možno aj znásilnená. Ženu mal útočník nechať na pokraji smrti po tom, čo upadla do bezvedomia. Podľa jej slov ju bil a škrtil niekoľko dlhých hodín. Kto však ženu, ktorá bola na dovolenke so svojím manželom, prepadol, povedať nedokázala.

 Žena videla len útočníkovu  uniformu 

Videla vraj len jeho uniformu hotela Majestic Elegance. „Jedinou príležitosťou, ktorú som dostala k otočeniu, bolo, keď ma škrtil. Vtedy som uvidela uniformu. Keď som sa snažila pozrieť hore, nedokázala som to, pretože som v ten okamih jednoducho omdlela,“ opísala Tammy brutálny útok. Svedkovia krvavého incidentu však nie sú.

Krvavá dovolenka! Ženu prepadli v dovolenkovom raji a 8 hodín ju mučili. Úrady o útoku klamú, narieka manžel

„Ako žena uviedla, bola unesená cudzincom krátko po 11 hodine večernej, ale pán Christopher Delay nahlásil jej zmiznutie o 2:30 ráno. Počas niekoľkých minút sa rozbehla pátracia akcia, ktorá prebehla na celom pozemku. Nájdená bola v 6:40,“ uviedol hotel Majestic Elegance vo vyhlásení. Tammy našiel zamestnanec, ktorý okamžite privolal ambulanciu. Tá ju previezla do miestnej nemocnice.

Mala len šrámy na tvári a zlomený necht, tvrdí hotel

„Mala šrámy na tvári a zlomený necht. Nemala žiadne škrabance alebo iné známky násilia na svojom tele. Peňaženku a mobil mala so sebou,“ stálo ďalej vo vyhlásení. Ako uviedol dominikánsky web Listín Diario, Tammy chcela po hoteli v prepočte 2 milióny eur ako odškodné za napadnutie. Jeho zástupcovia to ale odmietli, a tak Američanka zverejnila celý príbeh na sociálnej sieti, kde sa mu dostalo veľkej pozornosti.