Aileen pracovala v medzinárodnej banke Deutsche Bank, však jej mesačná výplata dosahovala sotva 300 dolárov. V 21 rokoch sa rozhodla dať v banke výpoveď a vydať sa dráhou večnéj cestovateľky.

aileen-05Začala sa venovať grafickému dizajnu, webdesignu, SEO správe a online marketingu. Našla si jedného stabilného klienta, ktorý jej za odvedenú prácu platiť dvojnásobok toho, čo dostávala v banke. A vďaka flexibilite mohla cestovať a pozrieť sa na miesta, ako sú Francúzsko a Thajsko.

aileen-01V roku 2014 začala spolupracovať so svojim kamarátom na ambicióznom projekte, pričom sa pustili do tvorby vlastného obchodu na Amazone. Vytvorili si tu značku s názvom Adalid Gear, pod ktorou začali predávať doplnky pre zdravý životný štýl a pobyt na čerstvom vzduchu. Hoci produkt neznie príliš zaujímavo, peniaze sa im začali sypať. Aileen sa tak mohla presťahovať do Belgicka. Tiež si založila blog I Am Aileen, ktorý sa venuje životnému štýlu a cestovaniu.

aileen-03Aileen mesačne zarába okolo 6 tisíc dolárov, a tak si môže dovoliť cestovať po celom svete. Raz za mesiac sa pozrie do svojej rodnej krajiny, ale inak cestuje po destináciách v Európe a Ázii. Jej dobrodružstvo môžete sledovať na blogu I Am Aileen, na Facebooku či Instagramu.

aileen-04