Hrdinkou sa stalo iba päťročné dievčatko! Päťčlenná rodina z Austrálie išla osláviť rodinné Vianoce, keď došlo k autonehode. Rodičia Cindy Braddocková (†25) a Jake Day (†28) tragédiu neprežili. Ich tri deti (5, 2 a 1) zostali napospas osudu uprostred austrálskej pustiny neuveriteľných 55 hodín. Život ešte len ročnému chlapcovi zachránila jeho päťročná sestrička, ktorá ho odopla z autosedačky.

Land Rover Discovery havarovalo asi 280 kilometrov východne od mesta Perth.

Neuveriteľná tragédia sa stala počas vianočných sviatkov v Západnej Austrálii. Päťčlenná rodina išla za svojimi blízkymi, aby s nimi oslávili vianočné sviatky. Na miesto ale nikdy nedošli. Vozidlo Land Rover Discovery havarovalo asi 280 kilometrov východne od mesta Perth. Havária mala fatálne následky. Neprežili ju rodičia Cindy a Jake. Ako zázrakom prežili ich tri deti.

Havária mala fatálne následky. Neprežili ju rodičia Cindy a Jake

 55 hodín  hrôzy 

Podľa televízie CNN päťročné dievčatko zachránilo život svojmu ročnému bračekovi, keď ho dokázalo vyslobodiť z autosedačky. Avšak potom zostali súrodenci napospas osudu v odľahlej oblasti, kde teploty dosahovali k 30 stupňom Celzia. Dvojročný chlapec zostal po celý čas pripútaný na sedadle. Súrodencom sa podarilo prežiť 55 hodín v pustatine.

 Pátranie  rodiny 

Rodina ich nahlásila ako nezvestné po tom, čo nedorazili domov. V meste Northam sa ešte zastavili na čerpacej stanici, aby natankovali a kúpili si občerstvenie. Tam s otcom Jakom hovoril miestny zamestnanec. „Povedal mi, že mieri do Kondininu a že je to pár hodín jazdy. Vyzeral vyčerpane,“ uviedol Nathan O’Donnell s tým, že si ale ani nekúpil kávu. Cindyina sestra Helen dokonca zverejnila výzvu na Facebooku, či ich niekto nevidel.

Hrôza! Telo mesiac nezvestnej turistky (†32) našiel iný turista v aute! Spolu s ňou zomrel aj jej roztomilý psík

 Pár kilometrov od   mesta 

Vrak auta našli zhruba 10 kilometrov od mesta Kondinin, kde rodina žila. Deti trpeli dehydratáciou. Záchranársky vrtuľník ich transportoval do nemocnice v Perthe. Podľa informácií denníka New York Post sú v stabilizovanom stave. Bratranec zosnulého otca detí Michael Read uviedol, že celý čas boli v aute so svojimi mŕtvymi rodičmi. „Nikto si nedokáže predstaviť, čím si prešli,“ povedal Read a prehovoril aj o hrdinstve päťročného dievčaťa.

Loď sa po zrážke s veľrybou potopila, strašnú nehodu neprežilo 5 ľudí!

Politik Darren Pool navyše uviedol, že okolo vraku prechádzali autá, ale nikto si ich nevšimol. „Boli tak blízko mesta a nikto si to nevšimol,“ povedal.