Aby sa aj vám niečo podobné nestalo cez sviatky. Manželia odišli na týždeň preč a do domu sa im nasťahovali feťáci

1160

Keby to vedeli, nikam by nešli. Keď sa totiž majitelia z Tachova vrátili z týždennej dovolenky domov, zažili tú najhoršiu nočnú moru, ktorú si mohli predstaviť. Do ich domu sa im totiž nesťahovala banda feťákov!

Starší manželia odišli z domu na týždeň preč. Toho vzápätí využil muž (29) z Tachova, ktorý sa im do baraku vlámal a rovno aj nasťahoval. Dokonca mal aj toľko drzosti, že vymenil zámky vo dverách!

„Za pomoci násilia vnikol do domu 20. novembra a v ňom sa potom zdržiaval päť dní. V priebehu dní, si sem pozýval ďalších ľudí,“ povedala policajná hovorkyňa Dagmar Jiroušková.

Milan Kňažko dnes v noci ako v akčnom filme, postrelil lupiča

Lenže nepozvaný návštevník nepočítal sa všímavým susedom, ktorý na podozrivý pohyb divných indivíduí u susedov upozornil domácich a následne aj políciu. „Celkom sme zadržali deväť ľudí, päť v dome, štyroch na ulici,“ povedala Jiroušková.

Pri prehliadke domu sa potom ukázalo, že sa tu schádzala partia feťákov. „Zaistili sme bielu kryštalickú látku, ktorá pri vykonanom teste reagovala ako amfetamín,“ dodala Jiroušková.

Poštových lupičov už dopadla polícia. V Česku pravdepodobne vraždili a na Slovensku ukradli 34 tisíc Eur

Nielen „býval“, ale aj kradol

Strážcovia zákona pri prehliadke domu za prítomnosti majiteľky tiež zistili, že muž, ktorý sa do domu nasťahoval, tiež kradol. „Chýbal televízor, strieborný medailón, porcelánové hrnčeky a ďalšie veci spolu za dvadsať tisíc korún (800 EUR),“ uviedla Jiroušková s tým, že v dome bol tiež veľký neporiadok, keď všade boli rozhádzané veci.