Ako skončí vzťah šesťdesiatpäťročnej Češky, ktorá sa vydala za mladého Pakistancov (23)?

Má strach, už dva dni nejedla! 

1198

Trable v raji? Vyzerá to tak. Česká učiteľka (65) odcestovala do Pakistanu, kde konvertovala na islam, aby sa mohla vydať za o 42 rokov mladšieho Abdullaha (23). Lenže ich láska čelí prvej veľkej skúške. Jej zajačik sa chová podivne a pomaly to vyzerá, že ho najviac zaujímajú peniaze. Nebolo by sa preto čomu čudovať, keby z toho Češka bola poriadne nesvoja.

Pakistanského mladíka vypátrali a zistili o ňom mnoho zaujímavostí. Abdullah je nezamestnaný a do zahraničia sa chcel dostať už skôr. Nebol však úspešný, pretože má hlboko do vrecka. Web The India Print nedávno informoval o tom, že si mal zajačik písať s Češkou po facebooku dlhé tri roky.

Láska je láska! Šesťdesiatpäťročná Češka odletela do Pakistanu, aby sa vydala za zajačika (23). 

Mala za ním priletieť po dvojmesačnom dopisovanie ihneď, ako to úrady dovolili a dostala vízum. Počerný ​​mladík svoju o poznanie staršiu vyvolenú videl preto prvýkrát na letisku v Láhaure. Práve na ňom zadržali v roku 2018 neslávne známu českú pašerácke Terezu Hlůškovú.

Tereza, pašeráčka drog, pôjde na slobodu! Premiér vyhlásil amnestiu!

 Abdullah si hovorí o horibilné sumy  za rozhovory 

Abdullah vie byť presvedčivý a Češka mu podľahla. Čoskoro mu na jeho žiadosť o ruku povedala „áno“. Pakistanec sa čoskoro rozhodol ich vzťah speňažiť. Po médiách žiada vysoké čiastky za rozhovory a detaily z ich života.

Nezamestnaný mladík, ktorý vraj predtým pracoval ako maliar izieb, nemá žiadne vzdelanie. Peniaze nikdy nemal, a tak sa ich snaží získať, kdekoľvek to len ide. Podľa nášho zdroja si dokonca hovorí svojej českej manželke o peniaze na domácnosť. Takto má vyzerať láska? Niet sa čomu diviť, že žena smúti.

Zatkli sexy modelku za pašovanie drog. Na kauciu bola prepustená len za veľmi podivných podmienok

 Češka zo strachu dva dni  nejedla 

Z podivného správania Abdullaha má pochopiteľne strach. „Dva dni už nejedla,“ prezradil zdroj. Abdullah sa teraz upína k tomu, že s manželkou odletí do Česka. Lenže zatiaľ sa mu nedarí získať vízum, učiteľka je preto dočasne „uväznená“ v moslimskej krajine so svojím zajačikom a jeho rodinou.

Sobáš Češky a mladého Pakistanca vyvolal na sociálnych sieťach veľkú vlnu pozdvihnutie. Veľa ľudí Abdullahovi jeho lásku k staršej žene neverí a má ho za svadbového podvodníka. „Vzal si ju kvôli peniazom,“ napísala na facebooku jedna užívateľka. „Chce české občianstvo, je to jasné,“ dodala ďalšia.

Chytili ďalšiu Češku pri pašovaní kokaínu! Luciu zatkli aj s bábätkom

 Oženil sa kvôli  peniazom? 

Že ide Abdullahovi o peniaze, naznačil aj zdroj. „Oženil sa kvôli tomu, že je chamtivý,“ vyhlásil. Snáď si skoro nájde prácu. Inak sa jeho manželka zblázni strachom. V Pakistane totiž môže zostať ešte poriadne dlho. A nedávno dokonca priznala, že sa jej už po domovine cnie …