Ako z hororového filmu! Žena si požičala zdieľaný automobil aj s mŕtvolou v kufri!

765

Nepríjemné prekvapenie čakalo na dvadsaťročnú Írku, ktorá si pred niekoľkými dňami v mestečku Mullinavat na juhovýchode krajiny cez spoločnosť GoCar požičala zdieľaný automobil. V aute ju okamžite udrel do nosa nepríjemný zápach. Po chvíli vozidlo preskúmala a v kufri našla mŕtvolu!

Zdieľané automobily sú v poslednej dobe čím ďalej obľúbenejším spôsobom, ako sa niekam rýchlo a spoľahlivo dopraviť. Pre podobnú jazdu sa rozhodla aj dvadsaťročná obyvateľka írskeho Mullinavatu. Tá si v polovici júla cez spoločnosť GoCar si vybrala vozidlo a vyrazila na cestu. Po chvíli si však uvedomila, že jej niečo nesedí.

Krásna modelka označila Putina za psychopata! Skončila uškrtená v kufri auta!

„Vyzdvihla auto v jednom z depa GoCar. Čakala ma len krátka jazda okolo desiatich kilometrov,“ uviedlo pre The Mirror vydesená nálezkyňa. „Počas jazdy sme zacítila nepríjemný zápach, ale nevedela som, čo to je. Myslela som si, že za to môže benzín,“ povedala Írka.

Po chvíli sa rozhodla zastaviť a vozidlo skontrolovať. Na to, čo objavila v kufri, asi len tak nezabudne. V batožinovom priestore našla mŕtvolu zhruba štyridsaťročného muža, ktorý bol už viac ako štrnásť dní nezvestný.

Polícia pri náhodnej cestnej kontrole našla v kufri auta mŕtvolky netere (†7) a synovca (†5)

„Bola som úplne šokovaná a zavolala som ihneď políciu,“ priznalo dievča. Tamojšia polícia sa domnieva, že nájdený mŕtvy muž bol posledným zákazníkom, ktorý si ono vozidlo cez aplikáciu zapožičal. „GoCar vyjadruje hlbokú sústrasť s blízkymi zosnulého muža. V súčasnosti pomáhame polícii pri vyšetrovaní tejto tragickej udalosti, ku ktorej došlo pred pár dňami,“ vyjadrila sa spoločnosť.