Herečka a modelka Amber Rose (33) sa posťažovala na veľkosť svojich pŕs. Nikdy si ich nenechala chirurgicky upraviť, takže nemá implantáty. Napriek tomu sú jej prsia príliš veľké a ona kvôli ich váhe trpí bolesťami chrbta. Teraz si ich chce nechať zmenšiť, ale má strach z jaziev, ktoré jej po operácii zostanú.

Amber tvrdí, že má prsia veľkosti 8. U nás teda zodpovedajú označeniu H. Skôr na ne bola pyšná, pretože si ich nemusela nechávať zväčšovať chirurgicky, ale nadelila jej ich príroda. Ako však starne, začína mať neznesiteľné bolesti chrbta, ktoré sa vraj už nedajú vydržať a nepomáhajú ani lieky a cvičenie.

Jedinou možnosťou tak pre Amber zostáva ich zmenšenie. Modelka ale nechce mať na prsiach jazvy. V tomto prípade by totiž jazva viedla od bradavky až dolu pod prsia.

A vzhľadom k tomu, že si v minulosti nechávala odstrániť znamienka, vie, že sa jej jazvy zle hoja a nepomôže na ich odstránenie ani laser.    „Mám stupídne ťažké prsia. Bolí ma chrbát a nemôžem nosiť roztomilé krátke tričká, bez toho aby som si na seba nevzala babičkovskú podprsenku obrej veľkosti,“ posťažovala sa Amber na svojom profile na sociálnej sieti.

„Mám ale vážny strach z toho, ako by vyzerali jazvy po tom, čo by som si prsia nechala zmenšiť operatívne. Máte nejakú radu? Je tu vôbec niekto, kto bol po operácii šťastnejší a zmieril sa aj s jazvami? Nemám implantáty, takže mi nemôžu prsia jednoducho zmenšiť rezom okolo bradaviek. Prosím napíšte mi, aké máte skúsenosti. Som zúfalá,“ doplnila modelka.

V minulosti si nechali prsia zmenšiť napríklad Ariel Winterová, Drew Barrymore, Queen Latifah alebo Jennifer Connelly. Všetky tieto známe ženy mali rovnako ako Amber problémy s bolesťou chrbta. Žiadna z nich si však na jazvy po operácii nesťažovala.