Amy Bradleyová záhadne zmizla zo zaoceánskeho parníka, stala sexuálnou otrokyňou

1085

Únos, alebo niečo iné? Amy Bradleyová sa plavila na veľkom zaoceánskom parníku. Potom náhle zmizla zo svojej kajuty. Možno bola unesená, ale polícia jej cez mnoho stôp nedokázala nájsť.

24. marca roku 1998 sedela Amy Lynn Bradleyová na terase jej kajuty na zaoceánskej lodi Rhapsody of the Seas. O štyri dni skôr na nej vyplávala do Curacao so svojou rodinou. Noc pred tým, než Bradleyová zmizla, s ňou navštívil brat Brad lodné nočný klub. Nechal ju tam v rukách jedného z hudobníkov, ktorý si hovoril Yellow.

Podľa neho zostali v klube do jednej hodiny po polnoci a potom sa Bradleyová vrátila do svojej kajuty. Videli ju, ako posedáva na terase. Keď sa zistilo, že v kajute ani na balkóne nie je, rodina ihneď informovala kapitána. Ten sa práve chystal zakotviť a rodina mu v tom chcela zabrániť. Obávali sa, že Amy bola unesená, a ak by loď zakotvila, mal by únosca možnosť zmiznúť z lode.

Kapitán napriek tomu zakotvil a na loď vtrhla polícia a celú ju prehľadala. Bradleyová sa nikde nenašla. Bradleyovci si sťažovali, že mnoho pasažierov odišlo z lode skôr, než polícia prehliadku lode dokončila. Polícia považovala za nepravdepodobné, že by Bradleyová skončila v mori. Rodina podozrievala niekoho z posádky. Vraj si jej veľa všímali práve ľudia v nočnom klube a venovali jej až prehnanú starostlivosť. Možno ju uniesli a urobili z nej sexuálnu otrokyňu.

Nové svedectvo o drogách, prostitútkach a otročení na jachte starého miliardára na ktorej záhadne zomrela modelka († 20)

Vyšetrovanie ale nič ďalšie neprinieslo. Avšak v priebehu niekoľkých rokov niekoľko ľudí tvrdilo, že ju zazreli v Curaçao. Dvaja kanadskí turisti videli ženu nápadne pripomínajúci Bradleyová na miestnej pláži. O rok neskôr istý námorník navštívil nevestinec v Curaçao, kde vraj Bradleyovú našiel. Vraj mu povedala aj svoje meno – Amy Bradleyová. Vraj ho prosila o pomoc, aby ju dostal preč, že je v bordeli držaná násilím.

A v roku 2005 rodina dokonca dostala mail, v ktorom je údajná Amy na posteli v spodnom prádle. Poslal im ju človek, ktorý sa zaoberá vyhľadávaním obetí únosov na sexuálnych weboch. Podľa neho ide nepochybne o Amy. Bohužiaľ FBI ani polícia nedokázali žiadne z týchto podozrení potvrdiť a Amy Bradleyovú nikdy nenašli.

Krásnu modelku ponúkali únoscovia na predaj v on-line aukcii

Vyšetrovanie stále beží a rodina ponúka za informácie vedúce k nájdeniu svojej dcéry odmenu.