Angelina Jolie: Vôbec si neužívam, že som teraz single

1518

Herečka Angelina Jolie (42) priznala, že sa necíti dobre, keď je bez partnera. Dvanásť rokov bola zvyknutá na to, že niekto stál po jej boku za všetkých okolností a teraz si pripadá na všetko sama. Hoci jej s deťmi pomáhajú pestúnky, dochádzajú jej sily.

Jolie sa o svojom súkromí rozhovorila počas rozhovoru, ktorý vznikol pri príležitosti propagovanie herečkinho nového filmu First They Killed My Father.     „Niekomu sa možno môže zdať, že si to všetko užívam a nemám problém. Ale niekedy proste len odpočítavam hodiny do ďalšieho dňa a len tak sa pretĺkam,“ oznámila herečka pre Sunday Telegraph.

„Vôbec si neužívam byť slobodná. Nie je to niečo, po čom by som túžila. Nie je na tom nič pekného. Nie je na tom nič obdivného,“ pokračovala Angelina.

Doteraz bol vedľa nej vždy nejaký muž, ktorý ju podržal v ťažkých chvíľach. Či už sa rozhodla pre odstránenie pŕs v rámci prevencie rakoviny, alebo mala psychické problémy a extrémne chudla. Teraz sa Jolie učí popasovať so životom sama.     „Tento rok bol pre mňa po emocionálnej stránke veľmi ťažký. Objavili sa mi nejaké ďalšie zdravotné problémy. Takže musím navyše pravidelne monitorovať aj svoj zdravotný stav. Niekedy sa cítim naozaj zle. Ale naozaj sa snažím stále usmievať, nestrácam úsmev na tvári. Vždy je potrebné si uvedomiť, že sme obklopení láskou,“ doplnila s tým, že veľa premýšľa o svojej budúcnosti a už nesníva o hlúpostiach ako predtým.