Asistentka učiteľky (51) nebola ani pekná ani mladá a predsa si užívala sex so žiakom v sklade aj na školskom parkovisku

1697

Mala pomáhať učiteľke s jej povinnosťami. Namiesto toho podľa obžaloby myslela viac na ukojenie svojich túžob. Asistentka učiteľky Tedria Fluellenová (51) z Houstonu v Texase je obvinená, že zviedla ešte len šestnásťročného žiaka a mala s ním sex.

Fluellenová mala podľa obžaloby s dnes už sedemnásťročným chlapcom sex v roku 2018 hneď niekoľkokrát. Schádzať sa mali u nej doma, v sklade, neho doma a k intímnym radovánkam si mali zvoliť aj auto ženy zaparkované na školskom parkovisku.

 Vysoká  kaucia 

Asistentka učiteľky bola privedená v piatok pred súd, kde jej bola stanovená kaucia v prepočte takmer 3.900 eur. „Ide o otázku verejnej bezpečnosti, aj keď ide v súčasnosti len o obvinenie,“ vyhlásil sudca podľa televíznej stanice ABC 13.
Web Houston Chronicle uviedol, že Fluellenovu udala babička chlapca. Tá totiž u neho v mobile našla erotické správy a fotografie. Chlapec svoju o poznanie staršiu milenku nazýval „mamkou“. Žena možno dokonca zneužila jeho pochýbnosti o sexuálnej orientácii.

 Koitálne sex asistentka  odmieta 

„Nemusíš byť gay,“ napísala mu. Škola, do ktorej chlapec chodí, plne spolupracuje s vyšetrovateľmi. Fluellenová zostáva vo väzení. Pred súd sa opäť postaví 2. novembra. Podľa dokumentov sa žena priznala, že chlapcovi vykonala orálny sex, iný pohlavný styk poprela.