Banálne nehoda sa zmenila na boj o holý život! V Petřvaldu narazilo malé dieťa na trojkolke do vychádzajúceho auta, po nehode zmizlo. Do vodiča sa ale pustilo niekoľko dospelých z osady a napadli ho!

Vodič osobného auta pomaly vychádzal z obytnej zóny v Petřvaldu. Na križovatke ale došlo k nehode, malé dieťa na trojkolke narazilo do zadných dverí auta. Vodič okamžite zastavil, vystúpil a šiel sa pozrieť, či dieťa nie je zranené. To ale za pomoci súrodenca si sadlo späť na kolobežku a odišlo.

Tým to ale neskončilo, všetko sa naopak vyhrotilo! „Na miesto dorazili ďalší dospelí. Jeden z mužov dal vodičovi päsťou a kopali mu do auta tak, že poškodili kapotu. Muž medzitým volal záchrannú službu, načo ho útočníci z auta vytiahli, žena mu zobrala telefón a hovor prerušila. Potom vodiča zvalili na zem, bili ho päsťami a kopali do neho,“ popísal pre Denik.cz svedok incidentu.

Keď útok skončil, muži prikázali vodičovi, aby odišiel. Útočníci sa tiež odobrali do aut a odišli. Muž obďaleč zastavil a zavolal políciu, tá už ale na mieste nikoho nenašla. Prípadom sa ale podľa denníka zaoberá.

Skupina Poliakov zlynčovali opitého vodiča. Kvôli ťukancu do auta

„Policajti obvodného oddelenia zahájili úkony trestného konania prečinov výtržníctva a poškodenia cudzej veci. Zatiaľ škoda na poškodenom vozidle bola poškodeným vyčíslená na 250 eur. Ďalšiu škodu vo výške 200 eur poškodený vyčíslil na poškodenom odeve a mobilnom telefóne,“ uviedla k prípadu Zlatuša Viačková. Samotnou nehodou sa zaoberajú dopravní policajti.

Indiáni v Peru zlynčovali Kanaďana ako pomsta za vraždu šamanky

  Nemalo  prilbu! 

Dieťa na trojkolke utrpelo ľahké zranenia, s ktorými bolo prevezených do nemocnice v Havířove. Viačková navyše upozornila na to, že nemalo prilbu a bolo bez dozoru osoby staršej ako 15 rokov.

Za brutálne zlynčovanie človeka a navádzanie na lynč maloletého, dostal vrah iba 19 rokov

Lynčovaný vodič vyviazol z incidentu s odreninami a pomliaždeninami. Podľa denníka má narazenú kostrč a bolí ho krčnú chrbticu. Skončil na nemocenskej.