Avril Lavigne pobavila divákov na odovzdávaní cien Juno, kanadskej obdoby Brit Awards. Vo chvíli, keď preberala svoju cenu používateľov TikToku, vbehla k nej nahá ekologická aktivistka. Speváčka rýchlo zareagovala, pleskla ju cez prsia a vykázala ju so smiechom z pódia.

Po narušení príhovoru Avril Lavigne, v ktorom ďakovala fanúšikom a sledujúcim z TikToku za svoje ocenenie, sa speváčka snažila svoju reč dokončiť. Ekologická aktivistka ju však nenechala v pokoji, a tak rázne zakročila a ženu konfrontovala ľahkým plesknutím cez prsia.

Demonštrantku odviedla z pódia vzápätí ochranka. „Už sa nikto hlavne o nič nepokúšajte, alebo uvidíte,“ dodala neskôr Kanaďanka. Speváčkinu rýchlu reakciu ocenil aj moderátor večera, ktorý ju pochválil s tým, že zvládla dámu hore bez ako šampiónka.

Polonahá aktivistka s nápismi „Zachráňte zelený pás“ či „Zostáva 745 dní“ na tele chcela upozorniť na kontroverzný plán ontarijskej vlády, ktorá chce v roku 2025 namiesto 7 400 akrov chránenej zelene vystavať päťdesiat tisíc nových domov.

Raj sexu v Las Vegas! Rozdávali tam porno Oscarov!