Sex na záchodoch zažívajú letušky úplne bežne. Že sa k niečomu schyľuje, spoznajú pomerne rýchlo a úplne elegantne zasiahnu. Čo robia v prípadoch, keď pár šantí na toaletách, prezradila exletuška Marika Mikušová.

Päť rokov Marika lietala pre blízkovýchodnú leteckú spoločnosť. Uniformu letušky už má síce na vešiaku, ale aj tak svojim denníkom ponúka pohľad do života na palube. Správna letuška by mala byť dobrou psychologičkou, a preto dobre analyzovať situáciu, ktorá by mohla nastať. Je totiž prvá, na ktorú sa cestujúci obracia pri akomkoľvek probléme.

 Alkohol na  palube 

Častou neresťou na palube je alkohol, ktorý býva súčasťou letenky. To práve môže byť jeden zo spúšťačov možných problémov, s ktorým sa musia letušky elegantne vysporiadať: „Alkohol na palube obmedziť nejde, ale môžeme spomaliť jeho konzumáciu. Máme pre takéto situácie predpisy. Keby ale situácia vyústila v agresiu, sú na palube k dispozícii putá,“ s úsmevom opisuje Marika.

Neuveriteľný zázrak! Letuška, ktorá prežila pád z 10 kilometrov, opísala agentom teroristu

 Orgazmus na dlhých  národ sveta 

Dlhé lety prajú zamilovaným, čo sa dá spoznať ešte skôr, než sa chcú uchýliť na záchody. Väčšinou sa niektoré sexuálne praktiky dejú pod dekou na sedačkách pasažierov: „Vždy sa na nich zamračím a oni toho nechajú,“ prezrádza Mikušová.

Pokiaľ sa niekto oddáva sexuálnym hrám na záchodoch, záleží vždy na hluku, ktorý sa z kabínky šíri. Pokiaľ by boli počuť orgaztické výkriky, tak už by letušky zasiahli. Kabínka ale nie je jediné miesto, kde som cestujúcich načapala. Niektorých pasažierov napadlo si oplácať bozky za plentou stevardskej kuchynky,“ popísala Marika zážitky zo svojich letov. Milenci sa podľa krásnej exletušky ihneď upratovali na svoje miesta.

Tieto veci si v lietadle rozhodne nikdy nedávajte! Varuje cestujúcich letuška

 Obsluhovala snáď každý  skúsenosti  

Marika počas svojich ciest obsluhovala na palube snáď každý národ sveta a dobre si všímala ich špecifické správanie. Na linkách z Afriky vraj radi spievajú a letom tým často dodávajú neopakovateľnú atmosféru. Vždy si chcú odniesť nejaký suvenír z letu, či už je to deka, maska ​​na spanie alebo len plechovka s logom spoločnosti. Ich záujem o suveníry bol vraj taký veľký, že musela letecká spoločnosť zakázať odnášanie predmetov z paluby lietadla.

Viete kto bola prvá letuška? Spočiatku sa o cestujúcich na palube lietadla staral druhý pilot, keď sa v kokpite nevyžadovala jeho prítomnosť.

Nemci sú naopak natoľko slušní, že sa prakticky zvládnu odbaviť v lietadle sami. O Čechoch bývalá letuška hovorí: „Síce sa o nás traduje, že dosť pijeme. Ale väčšina Čechov si dá len pohár vína alebo piva. Vždy si let užívajú ako súčasť dovolenky, a preto majú v leteckých spoločnostiach dobrú vizitku.“

Krásna letuška zviedla školáka a putovala do väzenia, ale … len na týždeň!