Ohavný zločin mala spáchať mama z Kalifornie. Liliana Carrillová bola zadržaná v súvislosti s násilnou smrťou jej troch detí! Bezvládne telá svojich vnúčat našla v byte v Los Angeles ich babička, ktorá sa vracala z práce. Strážcovia zákona začali okamžite pátrať po ich matke, ktorá údajne po zločine mala ukradnúť auto. Policajti ju nakoniec zadržali, keď sa snažila odísť z mesta.

Mestskú štvrť Reseda v kalifornskom Los Angeles šokovala smrť troch detí, ktoré mali mať pod päť rokov. Ich telá našla v sobotu v dopoludňajších hodinách ich babička. Podľa informácií britského denníka Daily Mail svoje vnúčatá našla v kaluži krvi. Mali byť dobodané na smrť, avšak polícia túto informáciu nepotvrdila. Vyšetrovatelia začali pátrať po matke detí Liliana Carrillové, ktorú považujú za hlavnú podozrivú v prípadu.

Matka zavraždila šesťročného syna! Zabila ho kokteilom drog, aby získala peniaze z poistky!

„V tomto bode je podozrivá v prípade, ale nevylučujeme ďalších ľudí,“ uviedol policajt Raul Jovel pre britský denník. Akonáhle policajti začali po žene pátrať, dostali správu, že mala ukradnúť vozidlo. „Dostali sme správy, že odcudzila vozidlo v Bakersfielde a zrejme riadi ukradnutú striebornú toyotu,“ uviedla losangeleská polícia na sociálnej sieti Twitter. Podľa informácií televízie NBC News sa matku podarilo zadržať až 322 km od Los Angeles. Žena bola zadržaná a skončila vo väzbe.

Zavraždil svojich dvoch autistické synov! Za peniaze z poistky si kúpil dom a jachtu.

Carrillová mala instagramový účet, ktorý bol už zmazaný. Na jej účte bol zároveň odkaz na blog, ktorý si viedla a na ktorom publikovala rôzne motivačné oznámení a zároveň priznanie o sebe. Bezpočet príspevkov bolo ohľadom rodičovstva. Zároveň kritizovala reláciu násťročné mamičky, ktorá podľa nej fyzicky a emocionálne zneužíva svojich partnerov a potom zo seba robia obete.