Belmondovi (†88) vnuci spomínajú netradične, ukázali dedka, ako ho pánboh stvoril!

1379

Potom, čo v pondelok 6. septembra obletela celý svet smutná správa, že zomrel legendárny herec Jean-Paul Belmondo (†88), milióny fanúšikov po celom svete smútia. Ich žiaľ ale nie je nič v porovnaní s tým, čo teraz prežíva hercova početná rodina. Spomienku mu venovali aj jeho vnuci: urobili to ale trochu netradične.

Francúzsky herec Jean-Paul Belmondo sa do histórie filmu zapísal nezmazateľne. Na konte má desiatky filmových rolí, z ktorých sa mnohé stali kultom a inšpirovali ďalšie umelecké diela. Nie je preto žiadne prekvapenie, že po jeho smrti smúti celý svet.

Belmondo sa preslávil ako šarmantný švihák a idol žien. Často stvárnil role zvodcov a hrdinov, ktorí o partnerky nemali núdzu. A práve v tomto svetle sa na neho rozhodli zaspomínať jeho vnuci.

„Vodca klanu nás opustil, ale zanechal vo mne hodnoty, ktoré ma ovplyvnili na celý život. Choďte vpred, bez toho aby ste kedy prestali bojovať, vždy sa usmievajte, zostaňte pokorní, a predovšetkým milujte život. Dnes vďaka nemu neustupujem pred žiadnou prekážkou. Poznamenal si nás všetkých na celý život. Ďakujem,“ dojemne napísal hercov najstarší vnuk Alessandro Belmondo (30), syn jeho syna Paula (58), vo verejnom vyjadrení.
Ku krásnemu vyznania ale pripojil pomerne netradičné fotku. Namiesto portrétu alebo rodinnej fotografie totiž zvolil snímku z dedkovej mladosti, na ktorom je úplne nahý.


A podobne učinil aj Alessandrov brat Victor Belmondo (27). Ten bez slov zverejnil len snímku, na ktorom jeho slávny dedo sedí vo vani.
Nakoniec je ale práve Belmondove kedysi perfektne vypracované telo jednou z vecí, ktorá mu získala rad fanúšikov – a hlavne fanúšičiek. A skoro ho aj živilo: v mladosti sa totiž herecká legenda túžila stať slávnym boxerom.

Jean-Paul Belmondo (†88) a jeho krásna vnučka Annabelle (33)! Na plátne zvádza rovnako ako kedysi dedko