Benjaminovi Mendymu odmietli kauciu už tretíkrát pred súdnym procesom za znásilnenie a sexuálne napadnutie

786

Futbalista Man City Benjamin Mendy má zamietnutú tretiu žiadosť o kauciu, pretože sa pripravuje na súdny proces za znásilnenie a sexuálne napadnutie, keďže strávil približne sedem týždňov vo väzbe.

Dvadsaťsedemročného Mendyho, ktorý je vo väzbe približne sedem týždňov, sudca Patrick Thompson odmietol na 50-minútovom pojednávaní na Chester Crown Court, z ktorého boli médiá vylúčené. Obžalovaný, ktorý nebol na súde, je vo vyšetrovacom väzbe v Liverpoole.

Hromadné znásilnenie študentky! Odporný čin skupiny futbalistov!

Bola to tretia žiadosť o kauciu, ktorú Mendy podal. Mendy bol obvinený 26. augusta z troch znásilnení v súvislosti s údajným incidentom v októbri 2020 a zo sexuálneho napadnutia ženy začiatkom januára tohto roku. V auguste je obvinený aj z ďalšieho znásilnenia ženy. Francúzskeho obrancu suspendoval Manchester City od jeho zatknutia.

Vrah polícii teraz ukázal, kde pohodil telo futbalistu, ktorému odrezal genitálie a hlavu

„Manchester City môže potvrdiť, že po tom, čo ho dnes obvinila polícia, bol Benjamin Mendy suspendovaný až do vyšetrovania. Táto záležitosť je predmetom právneho procesu, a preto klub nemôže ďalej komentovať, kým sa tento proces neskončí.“