Beštiálny vrah spáchal samovraždu! Obeť škrtil, topil a potom jej odrezal hlavu!

846

Muž (†27) obvinený z beštiálnej vraždy dievčaťa (†21) na Písecku v Čechách spáchanej v súvislosti s požiarom auta, spáchal vo väzbe samovraždu. K trestnému činu sa predtým priznal. S obeťou sa nepoznal, u seba v byte ju škrtil, následne utopil a pri Protivíne jej oddelil hlavu od trupu. Bol závislý na počítačových hrách.

Miesto nálezu obete

Muž, ktorého polícia obvinila z vraždy mladej ženy (†21) na Písecku, spáchal vo väzbe samovraždu. K trestnému činu sa predtým polícii priznal. Vražda sa stala v sobotu 4. septembra v bytovom dome v Českých Budějoviciach. Dvadsaťsedemročný muž potom telo odviezol autom do lesa. Tam usmrtenej oddelil hlavu od trupu. Policajti ho zadržali minulý týždeň v stredu večer. Jeho stíhanie kvôli samovražde skončilo, hrozil mu až výnimočný trest. Policajti to v pondelok uviedli na tlačovej konferencii.

Keď policajt vraždí: Telo krásnej manažérky (†33) sa dalo identifikovať už len podľa zubov! 

Muž dvadsaťjedenročnú študentku vysokej školy zrejme usmrtil kvôli konfliktu v dome. Zatiahol ju do svojho bytu, kde ju škrtil a utopil. Predtým sa obaja prakticky nepoznali. Podľa polície bol závislý na počítačových hrách a filmoch a žil vo svojom virtuálnom svete. Polícia ho hľadala v súvislosti s požiarom osobného auta BMW.

Bol dávaný za vzor napraveného vraha. Po prepustení ale zabil ďalších 11 žien