Speváčka Beyoncé (35) a jej manžel Jay-Z (47) usporiadali ešte pred narodením svojich dvojičiek veľkolepú párty. Celá akcia sa niesla v duchu afrických motívov a nechýbali na nej africkí tanečníci a umelci, ktorí hostí malovali henou.

Na akciu prišli aj najlepšie priateľky speváčky na čele s tehotnou Serenou Williamsovou a Vanessou Bayerová. A chýbať nemohla ani jej matka Tina Knowles.

Speváčka si pre tento slávnostný deň nechala na tehotenské bruško namaľovať henou rôzne obrazce a s odhaleným bruškom sa potom pochválila aj na svojom profile na sociálnej sieti.    Hosťom sa akcia páčila. „Tá párty bola skvelá. Bolo to rodinné a veselé. Všetci mali dobrú náladu. Užívala si to aj malá Blue Ivy a ostatné deti. Všetci tancovali a pobehovali okolo. Väčšinu času sme boli vo veľkom stane, kde sa zhromažďovali darčeky, ktoré hostia prinášali pre dvojčatá,“ opísal jeden z prítomných magazínu E!.
    „Urobiť to v africkom duchu bol skvelý nápad. Bolo to nezvyčajné. Väčšinou sú tieto oslavy buď v ružovej alebo modrej farbe podľa toho, čo sa má narodiť. Toto bolo ale tak originálne a všetci si to užili,“ doplnil.

Keď vraj ostatní videli, že si Beyoncé necháva henou namaľovať na tehotenské brucho obrázok, neodolali a tiež si nechali pomaľovať ruky a nohy.
    „Boli sme požehnaní hneď dvakrát. Sme neskutočne vďační za to, že sa naša rodina rozrastie o dvoch členov, a ďakujeme vám za želanie všetkého dobrého,“ uviedla speváčka vo februári na sociálnej sieti, kde po prvýkrát prezradila, že je v očakávaní a rovno s dvoma potomkami.