Ako uvádza „The Sun“, mimozemšťania by mohli bombardovať Zem asteroidmi, ktoré by zasiahli ako bomby a zničili celé mestá. Britský bulvár sa odvoláva na profesora Paula Springera z US Air Command and Staff College v Alabame.

Podľa Amiho by bolo spočiatku pravdepodobné, že mimozemšťania mimo našej slnečnej sústavy pošlú sondy dopredu, aby preskúmali našu Zem.

Británia zverejnila stovky tajných spisov o stretnutiach s ufami

Ak veríte americkému profesorovi porovnávacieho vojenské štúdie, potom by bytosti prišli k nám kolonizovať našu planétu. Springer povedal: „Musíte predpokladať, že každá civilizácia koná vo vlastnom záujme – neobjavujú sa, pretože s nami to myslia dobre.“

Britský bulvár sa odvoláva na profesora Paula Springera z US Air Command and Staff College v Alabame.

Rovnako ako v trháku Rolanda Emmericha „Deň nezávislosti“ z roku 1996, mimozemšťania by mohli byť vesmírni kočovníci, ktorí hľadajú planéty so sondami, aby ich dobyli. Jadrové zbrane jadrových krajín, ako sú USA a Rusko, by , samozrejme – prevážili mimozemšťanov pred lasermi alebo asteroidovými bombami. Ako ďalší prvý úder autor niekoľkých kníh, opísaný „The Sun“ ako „expert“, cituje vírus na mieru, ktorý by vyhladil ľudstvo, aby sa tu mohli cítiť pohodlne.

Astronaut nafotil v roku 1957 UFO

Téma mimozemskej invázie sa v Hollywoode hrá už desaťročia. Podľa Springera by sa realita mohla stať „nekonečne horšou“: ľudstvo bezmocne na milosť útočníkov z vesmíru. Nakoniec by ľudia rozpoznali, „keď sú porazení a prijali status quo“.

Odhalenie utajovanej existencie mimozemšťanov. Recesie? Vpád do zakázanej Oblasti 51 bol naplánovaný na piatkové poludnie

Článok o Slnku končí otázkou, či mimozemšťania ešte nenavštívili a neštudovali našu planétu. Bulvárny denník píše, že po dôkladnom preskúmaní („Projekt Modrá kniha“) v 60. rokoch americkí predstavitelia uviedli túto otázku na záznam. Po desaťročiach zosmiešňovania sa však teraz diskusia vedú vážnejšie a v USA je vnímaná ako „vážny problém národnej bezpečnosti“.