Veľmi slušné peniaze zarába kráska, ktorá si na sociálnej sieti hovorí Ellie Paige. Blondínka nemusí ani vyjsť z baráka, aby si prišla k poriadnemu majetku. Pracuje ako finančná domina. Jej „finanční otroci“ jej s radosťou posielajú peniaze. Akonáhle jej zaplatia, Ellie im venuje svoju pozornosť.

Až 300 eur denne si zarobí kráska s uhrančivým pohľadom. Hovorí si Ellie Paige a rozhodla sa pre netradičné povolanie. Pracuje ako finančná domina, ktoré jej finanční otroci platia za to, aby im prejavila priazeň. Obdivovatelia jej radi posielajú peniaze za to, že im potom odpovie na správu. Na sociálnej sieti Twitter zverejňuje videá, v ktorých svojich verných platičov vyzýva, aby jej poslali peniaze. „Dobré ráno, finanční otroci. Je čas rozmaznávať vašu kráľovnú, ktorá má narodeniny,“ napísala v jednom z príspevkov.

Finančné otroctvo je v podstate sexuálnou úchylkou. Submisívni muži, ktorí majú dobré postavenie v práci, si vyhliadnu svoju dominu, po ktorej chcú, aby ich finančne ovládala.

Fotografie, ktoré Ellie zverejňuje na Twitteri, nie sú explicitné. Ukazujú iba trochu dekoltu či do objektívu vystavuje svoje chodidlá. Hoci si príde na pekné peniaze, práca vraj nesie mnoho rizík a nie je vôbec jednoduchá. Obsah, ktorý na sociálnu sieť publikuje, sa môže dostať kamkoľvek, napríklad k jej rodine.

Sex na plátne by mal byť rovnaký ako v reáli

„Niektorí si dali moju tvár na pozadí svojho telefónu a poslali mi to. Musíte sa zmieriť s tým, že neviete, ako je váš obsah používaný,“ uviedla pre Business Insider. Navyše neustále musí premýšľať, aký obsah publikuje, aby zaujala. Nad jedným snímok tak pokojne strávi štyri hodiny. V dnešnej dobe, keď sa z finančného otroctva stal fenomén v online prostredí, je vraj veľmi ťažké zaujať. Musí tak premýšľať, aby bol jej obsah kvalitný a odlišoval sa, aby si ho ľudia všimli.

Žena počas sexu uškrtila svojho milenca!  Po smrti mu odrezala hlavu a hodila ju do vedra