Bola Ivana Trumpová (†73) zavraždená?! Niektorí veria, že áno. Medzi ľuďmi sa po smrti exmanželky Donalda Trampa šíria konšpiračná teória kvôli načasovaniu jej úmrtia.

Okrem Trumpovej chce byť veľvyslankyňou aj druhá Trumpová manželka, píše denník

Bezvládne telo Ivany Trumpovej našla upratovačka pri päte schodiska v jej sedemposchodovom dome na Manhattane. Prvé informácie hovorili o zástave srdca, pitva ale potvrdila, že podnikateľka zomrela na následky poranenia trupu po páde zo schodov.

K úmrtiu došlo okolo poludnia vo štvrtok 14. júla. Len o deň neskôr pritom mala Trumpova rodina vypovedať kvôli súdnemu procesu spoločnosti Trump Organization.

Johnny Depp sa ospravedlnil za reči o zabití prezidenta Donalda Trumpa

Trump (76) a jeho dve najstaršie deti, Ivanka (40) a Donald Jr. (44), boli predvolaní, aby podali prísažnú výpoveď po tom, čo štátna zástupkyňa Letitia Jamesová uviedla, že trojročné vyšetrovanie odhalilo dôkazy, že Trump Organization bežne navyšovala hodnotu majetku (vrátane kancelárskych blokov, bytových domov a golfových ihrísk) za účelom získania úverov za výhodné sadzby a uplatnenie daňových úľav.

Skvelé stretnutie, okomentoval Donald Trump schôdzku s Kim Kardashian

Donald Trump proces verejne označil za politický hon na čarodejnice. Kvôli úmrtiu Ivany Trumpovej však generálna prokurátorka predvolanie odložila, aby dala rodine priestor v pokoji trúchliť.

Okrem súdu Trump Organization je bývalý americký prezident vyšetrovaný aj kvôli zapojeniu do protestov 6. januára v Bielom dome, počas ktorých jeden človek zomrel a mnoho ďalších utrpela zranenia.

Budú dražiť nástroje použité pri pitve Elvisa Presleyho

Načasovanie smrti jeho bývalej manželky potom niektorým ľuďom príde podozrivé a hľadajú za ním politické dôvody. Iní ale podobné úvahy kritizujú s tým, že je to voči Trumpovej neúctivé.

Šokujúce nové dôkazy o smrti Marilyn Monroe! Zavraždil ju Kennedy… 

Konšpiračné teórie okolo úmrtia slávnych osobností však nie sú žiadnou novinkou. Dodnes ľudia špekulujú o skutočnej príčine smrťou Marilyn Monroe (†36) alebo o tom, či Elvis Presley (†42) naozaj zomrel, alebo sa len stiahol do ústrania.

Žiť Americky Sen!