Matka dvoch detí nechala šteňa olízať tanier plný heroínu a miesto vyhľadania pomoci si predávkovaného psa natáčala. To sa podľa polície pred smrťou celej nafúklo!

Nicole Hollandová (26) z New Yorku údajne zabila šesťtýždňové šteňa dobermana menom Champ tým, že mu dovolila požiť heroín. Ten nechala na tanieri položený na podlahe! Podľa polície sama nejaké drogy predtým vyšňupala slamkou.

Gang pašoval drogy v psích útrobách, huňatý kuriéri museli zomrieť

Žena, ktorá sa stará o dve deti, uviedla, že malý Champ sa začal správať čudne, ale miesto pomoci ho iba začala natáčať. Ďalej tvrdila, že sa šteňaťu nafúklo brucho a ona mu na neho zatlačila, čo vyvolalo zvracanie. Keď sa jeho dych stabilizoval, rozhodla sa počkať do ďalšieho dňa, než by ho vzala k veterinárovi, toho sa však nebohý pes už nedožil.

Dostal šok po návrate domov. V celom dome bola krv! Vlčiak dotrhal zlodeja

Polícia zatkla Hollandovú krátko potom, čo sa na sociálnych sieťach začalo šíriť vyššie spomínané video. Zaprisahala sa, že psovi žiadne drogy injekčne nepodala, pitva však preukázala, že zomrel na predávkovanie heroínom. Dodala, že mu nijako ublížiť nechcela. Napriek tomu však bola nakoniec obvinená z prečinu týrania zvierat a 6. apríla ju čaká súd. Nezodpovedná matka bola už v minulosti trestne stíhaná za držanie drog a krádeže.

Pes Major sa nafetoval crackom a roztrhal svojho pána pred televíznym štábom BBC