Brutálna vražda bývalej učiteľky! Dve monštrá (16 a 18) ju zavraždili pre pár euro!

880

Brutálny zločin sa v minulom roku v júni stal v obci Muráň. V tamojšom dome bola nájdená v kaluži krvi bývalá učiteľka (†90), na ktorej tele bolo bezpočet bodných rán. Z vraždy boli obvinení dvaja mladíci Denis (16) a Matúš (18). Kamaráti údajne vraždili pre pár euro!

Muráň šokovala brutálna vražda bývalej učiteľky. Deväťdesiatročná žena bola minulý rok v júni nájdená ubodaná na smrť. Podľa informácií televízie JOJ sú z jej vraždy obžalovaní dvaja chlapci. Denis, ktorému v čase útoku bolo iba šestnásť rokov a jeho osemnásťročný kamarát Matúš. Do domu sa údajne vlámali večer, keď žena spala, aby jej ukradli peniaze. Odcudziť mali 17 euro. Ovšem učiteľka na dôchodku sa prebrala a Matúš na ňu zaútočil nožom.

Slovenský párik za lúpežnú vraždu manželov v Čechách dostali výnimočné tresty! 

Denis sa podľa TV JOJ priznal a pri výsluchu uviedol, že útočil aj Matúš, ktorý vinu popiera. Vo svojej výpovedi uviedol, že bol doma a pozeral na televíziu. „On by to neurobil, ani kilá na to nemá, však to bola brutálna vražda. Toto by neurobili, však prišli domov normálne. Ja dúfam, že zistí, kto to urobil. On chce ísť aj na detektor lži,“ uviedla Matúšova matka.

Za brutálnu lúpežnú vraždu dostali čečenskí vrahovia starožitníka iba 17,5 roka!