Slovensko sa stále nemôže spamätať z brutálnej vraždy v obci Budča. Manžel (46) tam mal zavraždiť a rozštvrtiť svoju manželku Agátu (†39), mamičku malého dieťaťa. A aby toho nebolo málo, časti tela vraj rozhádzal po okolí pri jazde autom. Údajnému tyranovi hrozí doživotie. O strašnom morde prehovoril bývalý detektív Matej Snopko.

„Ten prípad má niekoľko rovín. Prvá je tá, že manžel zavraždil svoju manželku,“ začal bývalý detektív. Samotnou kapitolou je podľa neho samotné rozštvrtenie tela. To má podľa neho dva motívy. „Prvým je ten, že páchateľ tak nenávidí svojho partnera, že ho rozseká na malé kúsky,“ uviedol. Druhou kapitolou je rýdzi pragmatizmus. „Telo sa po častiach lepšie schováva a prenáša,“ vysvetlil Snopko pre Plusku.

Práve preto podľa neho páchatelia, ktorí majú dosť odvahy a anatomických znalostí, radšej telo rozdelia. „Ďalším krokom je to, že časti tela niekde rozhádžu. Nejde o prvý takýto prípad,“ vysvetlil a pripomenul prípad prostitútky Otýlie Vranskej, ktorej časti tela vrah vložil do kufra a poslal vlakom.

Známeho rappera (†30) rozštvrtila jeho manželka!

 Nevídaná  brutalita 

Detektívi na podnet jej manžela vyhlásili po Agáte pátranie 15.3. Muž policajtom tvrdil, že sa Agáta nevrátila domov z práce. Len niekoľko dní potom ale prišli na desivú skutočnosť. Potom, čo malo medzi oboma manželmi dôjsť k hádke, nastal doslova horor. Slovák mal začať svoju ženu škrtiť.

Kto rozštvrtil Otyliu Vranskú († 22)? Po 84 rokoch je polícia vrahovi na stope!

Nebohá žena nemala šancu sa šialenci ubrániť. Jej tela sa potom mal tyran zbaviť. „Keď sa stratí partner, jeho náprotivok je hneď medzi podozrivými. No a keď sa u neho v aute ešte nájde krv nezvestná, ťažko to potom policajtom vysvetlí,“ dodal Snopko.