Dovolenka skončila tragicky pre Máriu Kamininovú (†19) a Evelin Lišenkovú (†16). Majiteľ dovolenkového bytu, ktorý si dievčatá prenajali, ich tam našiel ubodané na smrť, sa zviazanými končatinami k sebe. Ich telá boli natlačené do bielizníka na balkóne!

Marija Kamininová a Evelina Lišenková odišli na prázdniny do Kyjeva. Dievčatá si tam prenajala prázdninový byt, avšak ich pobyt v hlavnom meste Ukrajiny skončil tragicky.

Domov sa už nevrátili. Rodina, ktorá o dievčatách nemala dlho žiadne správy, kontaktovala políciu a po kamarátkach začali pátrať strážcovia zákona. O niekoľko dní po vyhlásení pátrania sa rodiny dievčat dozvedeli strašnú správu.

2 milióny za mlčanie! Matku vraj v dovolenkovom raji uniesli a 8 hodín mučili, chcela kompenzáciu

Majiteľ bytu, ktorý si Marija a Evelina prenajali, ich našiel zavraždené. Telá dievčat bola natlačené do malého bielizníka na balkóne. Podľa informácií The Sun dievčatá mali zviazané ruky a boli priviazané k sebe lepiacou páskou. Zomreli na následky bodných rán!

Horor v dovolenkovej destinácii! Našli dve turistky s odrezanými hlavami!

Polícia prípad vyšetruje ako ozbrojenú vraždu. Podľa informácií The Sun vyšetrovatelia zatkli mileneckú dvojicu podozrivých. Ako uviedli stránky uaportal.com, zadržanými sú 34-ročný recidivista Sergej Ksendzik a jeho 19-ročná družka Jelizaveta Beršacká. Ksendzik bol už skôr odsúdený za znásilnenie na 10 rokov, čo potvrdil aj šéf kyjevskej polície Andrej Kriščenko, a bol stíhaný aj za ďalšie delikty.