Brutálna vražda v lese! Manželský pár vyrazil na huby a už sa nevrátil

846

Poľská polícia vyšetruje tragickú udalosť. Od piatku pátrala po manželskom páre zo Staszówa, ktorý vyrazil na huby. V lese našli policajti po celonočnom pátraní v sobotu ich mŕtve telá. Podľa vyšetrovateľov muž zrejme zabil svoju ženu a následne sa obesil.

Ako prvá pojala podozrenie dcéra nezvestného páru. V piatok sa vybrala na policiu s tým, že jej rodičia sa vydali autom do lesa, ale ani okolo desiatej hodiny večer ešte neboli doma. Strážcovia zákona ihneď rozbehli po oboch Poliakoch rozsiahle pátranie, informoval poľský server rmf24.

Krvavá vražda v rodine Jágrovho exspoluhráča! Manželku zabil jej mladší syn

V sobotu okolo deviatej hodiny ráno vysvitla nádej. Jeden z miestnych policajtov v lese našiel zaparkované vozidlo. To patrilo obom nezvestným. Keď nakukol dovnútra, doslova sa zdesil. V aute bola mŕtva žena s viditeľnými poranenými na krku. Hodinu a pol potom policajti našli aj jej muža. Šesťdesiatročný Poliak sa neďaleko od auta obesil.

Žena, ktorá dobodala „tyranského“ manžela, povedala: „Väzenie je teraz lepšie ako môj doterajší život“

Šéf prokuratúry v Staszówe Piotr Okarski uviedol, že vyšetrovatelia zvažujú niekoľko verzií udalostí. Pripustil ale, že najskôr išlo o vraždu a následnú samovraždu.

Muž sa mal podľa policajtov obesiť po tom, čo zavraždil svoju ženu. V jeho vrecku strážcovia zákona našli list na rozlúčku. Policajti na mieste zaistili všetky stopy a vyšetrovanie prípadu ďalej pokračuje.