Brutálna vražda! Vrah vyrezal nastávajúcej mamičke bábätko z tela!

1421

 

Brazílčanka Flavia Godino Mafra (†24) bola v poslednom mesiaci tehotenstva, keď bola chladnokrvne zavraždená. Tragická udalosť má súvislosť s bývalou spolužiačkou zo strednej školy.

V juhobrazílskom meste Canelinha došlo minulý týždeň k hrozné vražde a ešte hroznejšie krádeži. V opustenej ruine bývalej hrnčiarni bola nájdená nastávajúca matka Flavia G. Mafra s dierou v bruchu po chýbajúcom dieťati.

Na miesto ju vylákala bývalá spolužiačka. Na určenej adrese sa mal odohrávať tehotenský večierok, spoločenská udalosť obľúbená najmä na americkom kontinente, pri ktorej je nastávajúca matka obdarovaná darčekmi pre bábätko. Tentoraz však všetko dopadlo inak.

Hlavu nezvestnej sedemnásťročnej Wilmy našli zabalenú v alobale v dome jej ex!

Oslava slúžila len ako zásterka k desivému činu, mladú mamičku niekto zabil. Podľa miestnych médií čin spáchal partner Flaviiny bývalej spolužiačky. K vražde použil tehlu a dieťa vyrezal malým nožíkom.

Vražda zo žiarlivosti: Ohrdnutý senior (67) dostal od milenka (†35) kopačky. Vystrieľal do nej dva zásobníky!

Polícia neskôr dostala správu, že sa dieťa nachádza v nemocnici, kam ho páchatelia v kritickom stave zaviezli. Obaja „zlodeji ľudských tiel“ skončili vo väzbe.

Zvrhlý pedofil sa vydával za puberťáka a sedem rokov sexuálne vydieral dievčatká!