Telo tridsaťtriročnej Melissy Davisovej našli hasiči pohodené a spálené vedľa cesty po tom, čo boli na miesto zavolaní na požiar trávy. Pri ceste v pokojnej rezidenčnej štvrti mesta Austin v štáte Texas neznámy páchateľ ženu brutálne zaživa upálil. Polícia v snahe získať k prípadu nové informácie teraz pátra po Melissine aute.

Telo tridsaťtriročnej Melissy Davisovej našli hasiči pohodené a spálené vedľa cesty

Okolo piatej rannej hodiny boli mestskí hasiči privolaní k požiaru trávy. Akonáhle na miesto dorazili, čakalo ich škaredé prekvapenie. Príčinou požiaru boli totiž horiace pozostatky mladej ženy, ktorá už nejavila žiadne známky života.
Na miesto vzápätí dorazila aj polícia. Tá zistila, že ženino telo bolo celé nasiaknuté zápalnou zmesou. Taktiež našli mäsiarsky nôž, ktorý bol zahrabaný v priamej blízkosti zavraždenej.

Milenecký pár zo žiarlivosti upálil 21ročné dievča zaživa!

Polícia z týchto dôvodov pojala podozrenie, že nešlo o obyčajnú nehodu. Napriek tomu, že telo nenieslo žiadne známky súboja, povolané orgány sú presvedčené o tom, že Melissu Davisovú niekto zavraždil.

Napovedajú tomu aj výroky Melissiných priateľov, ktorí o nej hovoria ako o pozitívnom človeku s mnohými plánmi. Podľa nich nič nenasvedčovalo tomu, že by si chcela dobrovoľne vziať život.

Nájdenie Melissinho auta by mohlo viesť k prelomu vo vyšetrovaní.

„Mali sme spoločné sny a spolu s našou ďalšou kamarátkou sme plánovali prevádzkovať hotel na Kostarike, kde by sme mali vlastný umelecký ateliér,“ opisuje svoju najlepšiu kamarátku Ellie Simmonsová v článku pre denník People.
Polícia spustila pátranie a na svojich facebookových stránkach vyzýva občanov na spoluprácu pri hľadaní páchateľa. Nájdenie Melissinho auta by mohlo viesť k prelomu vo vyšetrovaní.

Haiti Canape Vert: Oheň, dym a spálené telá! Dav upálil 13 ľudí!