Brutálne video! Pracovník zoo šteklil leva a prišiel o prst!

618

Chvíle hrôzy a bolesti prežil jamajský ošetrovateľ zvierat v zoo neďaleko mesta Santa Cruz. Cez mrežu provokoval zjavne podráždeného leva. To sa mu vôbec neoplatilo. Šelma sa mu zahryzla do ruky! Prizerajúci sa ľudia na pomoc nezmohli. Nerovný boj človeka a šelmy si iba natáčali na mobil.

Boj trval niekoľko sekúnd. Muž sa pritom zapieral nohami o mreže a snažil sa ruku vyslobodiť. „Keď sa to stalo, myslela som, že ide o vtip. Neuvedomovala som si tú závažnosť,“ priznala sa jedna z prizerajúcich sa s tým, že si myslela, že ide o zohraté divadlo.

Ľudia si vážnosť situácie uvedomili až po tom, čo sa mužovi podarilo ruku vyslobodiť a spadol na zem. „Všetci začali panikáriť,“ popísala svedkyňa situáciu na mieste. Pracovník zoologickej záhrady nedopadol dobre. „Časť jeho prsta bola preč,“ spomínala pre denník Daily Mail.

Levy potrhali ošetrovateľku v zoo! Zaútočili, keď upratovala klietku

Šokovaná žena mužovi nepomohla a utiekla. Vraj sa jej robilo zle z krvi, ktorá sa mu valila z ruky. Celým incidentom sa už medzitým začali zaoberať úrady. „Udalosť zachytená na videu nereprezentuje bezpečnostné zásady, ktoré by mali byť v jamajskej zoo dodržiavané,“ uviedla úradníčka Pamela Lawsonová dohliadajúca na prevenciu týrania zvierat.

Jaguár v ZOO napadol ženu, ktorá si s ním chcela urobiť selfie.