Brutálny lupič napadol a skopal tehotnú krásku. Zlomil jej dve rebrá a potratila

1178

Že je tehotná, sa dozvedela len pred pár dňami. Na narodenie bábätka sa ale Angličanka Lauren Reeceová Flayová (25) veľmi tešila. Pri ceste do práce sa jej však stalo niečo, o čom sa tehotnej žene môže zdať len v tých najhorších nočných morách. Prepadol ju lupič, zbil ju, dokopal a potom okradol. Kráska sa potom dozvedela zdrvujúcu správu – že po útoku potratila!

Lauren z anglického mestečka Hessle išla večer na vlakovej stanici, odkiaľ pravidelne jazdí do práce. „Vždy nasadnem na večerné vlak v 20:48. Tentoraz tam bol asi 20-ročný muž. Správal sa divne, ale ja som o tom veľmi nepremýšľala. Povedala som si, že je piatkovú noc a že si najskôr niečo vzal. Moc som sa o to nezaujímala. Keď prišiel vlak, chodil v uličke hore a dole. V tú chvíľu som sa začala báť,“ povedala Lauren Daily Mailu.

Zlodeji vylúpili banku cez 30-metrový podzemný tunel

 Päsťou dal ranu mamičke do  hrudníka 

„Potom si sadol k môjmu stolíku (pri sedačke) a neustále na mňa pozeral. Zdvihol telefón a odpovedal kamarátovi. Znelo to, ako by išiel do Sheffieldu,“ pokračovala Lauren a dodala, že sa s mužom dostala do rozhovoru, keď chcel nebezpečne vystúpiť z vlaku zlou stranou. Keď potom z vlaku vystúpila, nasledoval ju. „Pokračovala som v chôdzi a nasadila si slúchadlá. Ďalšia vec, ktorú si pamätám, je, že ma udrel päsťou do hrudníka a potom znova,“ spomínala kráska na okamihy hrôzy.

F1: Ecclestonea prepadli v Londýne, poranená hlava a škoda 200.000 libier

 Lupič ju vláčil po zemi a  kopal do nej 

„Potom ma vláčil po zemi, a dokonca ma kopal do nôh,“ pokračovala Lauren. Lupič jej ukradol mobil a menšiu sumu peňazí. Otrasená Lauren potom bez telefónu došla do práce, kde si zavolala záchranku. Lekári zistili, že má okrem pomliaždenín na hrudníku zlomená dve rebrá. Potom sa mamička 11měsíčního synčeka dozvedela tú najhoršiu možnú správu. Potratila bábätko, o ktorom vedela ešte len pár dní a na ktoré sa veľmi tešila.

POLÍCIA: Dolapila neúspešného stánkového lupiča z Bratislavy

 Zdrvená kráska:  Vedela som, že som potratila 

„Keď prišla ambulancie, nemala som žiadne bolesti brucha. Len som chcela ísť domov za synom a byť pri sebe. Lenže v sobotu som začala bolesť pociťovať. Keď mi to povedali, bolo mi to už hneď jasné. Bola som šokovaná, ale čakala som to. Aby som bola úprimná, je to pocit na h * vno. Bola som z (bábätka) nadšená. Povedala som to sestre a kamarátkam. Moc som sa na neho tešila,“ uzavrela smutne Lauren. Páchateľa hľadá polícia.

Nový Zéland: Polícia zatkla päticu zahraničných lupičov veľkého formátu