Bulharka Vangelija Pandeva Dimitrova – Gušterova (†85) je známa predovšetkým pod menom Baba Vanga. Žila v rokoch 1911-1996, ako dieťa prišla o zrak pri tornáde, ale údajne vedela vidieť budúcnosť. Svoje proroctvá predpovedali až do roku 5079. Potom vraj príde apokalypsa a svet skončí.

Tajomná žena v minulosti správne prorokovala napríklad výbuch jadrovej elektrárne Černobyľ, teroristický útok v septembri 2011, smrť princeznej Diany alebo Brexit.

Baba Vanga má 80 percentnú úspešnosť a v minulosti už správne predpovedala niektoré veľké udalosti našej histórie. Hoci v roku 1996 zomrela, zanechala po sebe proroctvo na mnoho rokov dopredu a o tie sa ľudia aj naďalej veľmi zaujímajú.

Na stránke Yearly-Horoscope.org sa teraz objavilo šesť predpovedí Baby Vangy na rok 2022. Čo nás budúci rok čaká? Podľa nasledujúcich bodov to zjavne nebude prechádzka ružovým sadom.

 1.  Nový smrtiaci vírus

Hneď prvé proroctvo je pekne temné. Svet už niekoľko rokov zužuje pandémiu koronaviru, podľa Baby Vangy však bude v roku 2022 na Sibíri objavený ďalší smrtiaci vírus. Ten má byť teraz zamrznutý v ľadovci a medzi ľudí sa rozšíri vďaka globálnemu otepľovaniu.

Koronavírus unikol z laboratória, Čína to tutlala. Expertka ukončila dvojročné dohady

 2.  Nedostatok pitnej vody

V nasledujúcom roku budú vraj pribúdať problémy s pitnou vodou. Veľa miest má nedostatočné vodné zdroje a často sa ako pitná voda využíva takzvaná podzemná voda. V nasledujúcom roku by však takejto vody malo byť čoraz menej.

Nechutné preteky vodákov v priehrade Ružín, ktorá sa zmenila na smradľavé smetisko!

 3.  Prílet mimozemšťanov

Záhadný objekt Oumuamua preletel Slnečnou sústavou a bol objavený v roku 2017. Údajne by mohlo ísť o vesmírnu loď, ktorá pátra po známkach života, a na Zemi by mohla chcieť získať zajatcov.

Nová analýza DNA odhalila skutočný pôvod mimozemšťana z Atacama

 4.  Kobylky zničí Indiu

V Novom Dhilí dôjde k extrémnym javom, teplota prekročí 50 stupňov Celzia a svet údajne šokujú obrázky úplne apokalypsy. Tisíce akrov pôdy bude zničených hmyzom a dôsledkom toho bude obrovský hlad a chudoba, ktoré zasiahnu celý svet.

Európania zabili toľko pôvodných Indiánov, až to zmenilo klíma

 5.  Prírodné katastrofy

V roku 2022 podľa Baby Vangy celý svet zasiahnu prírodné katastrofy. V USA sa objaví polárny vietor, v Škandinávii bude pre zmenu horúco, Európu zasiahnu záplavy a Austráliu požiare.

Denne riskuje život v zakázanej zóne. Žena chodí kŕmiť rádioaktívne kravy z Fukušimy

 6.  Nadmiera technológií

Závislosť na internete, sociálnych sieťach a videohrách povedie k úbytku mozgovej hmoty. Ľudia sa budú meniť na akési zombie.