CARAT DISTILLERY na výstave DANUBIUS GASTRO

1267

 

Celkovo sa na veľtrhu predstavilo 304 vystavovateľov z Českej republiky,  Maďarska, Francúzska, Nemecka, Poľska, Rakúska, Talianska a samozrejme Slovenska, ktoré malo zastúpenie aj v podaní najmodernejšej likérky na Slovensku CARAT DISTILLERY.

  

Výrobná spoločnosť CARAT DISTILLERY zahájila výrobu v júli 2005, spoločnosť výrazne investovala do výrobných a obalových technológií, veľkokapacitných skladovacích priestorov a výberu tých najlepších surovín pre výrobu produktov s vysokým štandardom kvality, založených na pôvodných receptúrach starých majstrov.  Už v januári 2006 bola slávnostne uvedená na trh nová prémiová značka CARAT DISTILLERY, ktorá je nositeľom kvality a imidžu. Spoločnosť je exkluzívny distribútor pravej  ruskej  vodky Stolichnaya a energetického drinku  Playboy Energy drink  pre Slovensko.

Okrem kvalitnej ruskej  vodky Carat Vodka Premium a iných produktov, Carat Distillery vyrába aj vodku s 24 karátovým konzumným zlatom Gold Symphony. Na veľtrhu Danubius Gastro táto likérka získala za 52% destilát  Carat Hruškovica cenu Danubius Gastro. Ušľachtilý hruškový destilát sa vyrába z odrody plodu hrušky Red Batlett Williams a na jeho výrobu sa používa aj čistý hruškový mušt s drťou. Spracováva sa riadeným kvasením a následnou destiláciou a má zavedený systém HACCP. Celé portfólio produktov spoločnosti Carat Distillery si môžete pozrieť na www.carat-distillery.com