CARAT TUNING PARTY VII. 2011

948

Na Carat Tuning Party VII 2011 Vás čaká:

• Open FMX Show Slovenska – 100KA FMX RACING SHOW
Najväčšia a najextrémnejšia “dvojkolesová show počas ktorej sa Vám predstaví SVETOVÁ ŠPIČKA FMX na čele s Liborom Podmolom – Majster Sveta FMX, William Van Den Putte – belgický jazdec svetovej série Nigh of the Jump, a ďaľší skvelí jazdci.

• Oficiálny pretek slovenského šampionátu v driftovaní – KING OF DRIFT SLOVAKIA
Očakáva sa účasť cca 20 najlepších driftérov zo Slovenska, Čiech a prípadne aj okolitých krajín, ktorí budú bojovať o cenné body v tomto extrémnom a atraktívnom motošporte. Títo chalani predvedú svoju zručnosť kontrolovať auto v riadenom šmyku v rýchlosti až 100 KM/H, pre informáciu, niektoré autá dosahujú výkon až 400 PS .

• Oficiálny pretek slovenského šprintérskeho šampionátu áut a motoriek
Základná disciplína na Carate – šprint na 1/4 míle, alebo 403 metrov na ktorej sa zúčastní cca 200 áut a motoriek, ktoré sa budú snažiť o jediné, zajazdiť najrýchlejší čas vo svojej kategórii.

• Carat Tuning Slalom na jednej z najprofesionálnejšie pripravenej a najdlhšej slalomovej trati Slovenska.

• Carat Tuning Show & Shine
Je to súťaž, v ktorej sa prezentujú iba tie najkrajšie a najštýlovenjšie upravené automobily. Pripravte sa na šialenosti, ako vzduchové podvozky, pozlátene motory, interiéri kompletne obšité v koži, 20 a viac palcové kolesá.

• Db Drag / Sound Quality
Súťažná disciplína určená pre tie najextrémnejšie audio systémy. dB Drag je súťaž, v ktorej sa súťažiaci snaží vytvoriť čo najväčší akustický tlak v automobile.

• Počas hlavného program uvidíte finále súťaže MISS CARAT TUNING 2011, vystúpenie Rytmusa & Kontrafaktu, skupinu Vagabund, Dášu Mambu Šarkozyovú, Eriku Barkolovú, K-fun show, Strip show, nočnú FMX show a užijete si DJ. Mikro afterparty.

Lístky v predpredaji na www.eventim.sk

Viac info na www.carattuningparty.sk