CARAT TUNING PARTY VIII.

1718

Letisko v Piešťanoch sa 22. – 23. júna stane dejiskom medzinárodného motoristického zrazu, na ktorom uvidíte tie najzaujímavejšie, najluxusnejšie, najvytunovanejšie a najextravagantnejšie autá !

Špeciálne profesionálne pripravené dráhy a trate budú k dispozícii všetkým odvážlivcom a milovníkom adrenalínu, ktorí si chcú vyskúšať svoje šoférske schopnosti v šprintoch alebo slalome.

                         

Piatkova párty na Carat Main Stage-i bude už tradične plná super zábavy, súťaží a skvelého programu. Nebudú chýbať ani headlineri zrazu – Rytmus, Ego a známe pecky skupiny Kontrafakt. O prestížny titul Miss Carat Tuning zabojujú krásne finalistky, ktoré predvedú horúcu módnu šou, okorenenú extravagantnou moderátorskou  dvojicou  K-Fun a Erikou Barkolovou. Tešiť sa môžete aj na bojovú exibíciu Muay Thai Titan gym , tanečnú skupinu Shakers, speváčku LeRu, raperov Bacila & Rakbyho a množstvo prekvapení.

Po polnoci roztancujú davy návšetvníkov DJ-i z Le Grande House, Charlie Clubber, Lady M a EKG. O skvelú tanečnú párty sa postará In Da Club Stage, kde sa predstaví špička housových, DnB a dubstepových DJ-ov zo Slovenska i zahraničia.

 Jedným z prekvapení zrazu bude aj exibícia Low Rider z Rakúska. Ak ste ešte nevideli skákajúce auto, nenechajte si úsjť najlepšiu motoristickú open-air akciu roka.

 

Vidíme sa na Carate.