Austrálsky miliardár jej ale odkázal, že nedostane ani dolár. Ona sa mu vraj chce pomstiť tým, že ho úplne vystrihne zo záberov vo svojej reality šou.

Mariah Carey tvrdí, že aj keď neboli s Packer manželia, má na odškodné právo. Kvôli nemu sa totiž presťahovala do Los Angeles a bola vytrhnutá zo svojho súkromného života. Austrálskeho podnikateľa obvinila z toho, že ju zneužíval pre jej slávu k zisku lukratívnych obchodných partnerov.

„Ten rozchod bol pre Mariah zdrvujúci. Milovala Jamesa a plánovala si ho vziať. Zmenila pre neho svoj život, aby sa pripravila na ich spoločný. Presťahovala sa do Los Angeles na Jamesovu žiadosť, aby tak bol bližšie vlastným deťom. Všetko, čo poslednou dobou robila, bolo dôkazom toho, že je oddaná životu po jeho boku,“ uviedla kamarátka Carey v rozhovore pre TMZ.

Speváčka si myslí, že za ich rozchodom je scientológia. Vraj Packera ovplyvnili a dotlačili ho k rozchodu. Sám miliardár už v scientologickej cirkvi nie je, jeho najlepší priateľ ale áno a Packer hovorí nielen do jeho podnikania, ale aj do súkromného života.

mariha-carey-02
foto: wikipedia

„Mariah a James spolu ešte v auguste vyberali dom v Beverly Hills, aby si ho spoločne kúpili, všetko bolo fajn, stále o nej hovoril ako o svojej spriaznenej duši, ako sa nemôže dočkať, až si ju vezme. Potom sa zrazu zmenil. V septembri ako by James vôbec nebol sám sebou. Mariah podozrieva Tommyho, ktorý riadi Jamesove financie, že ho ovplyvňoval proti nej,“ povedal zdroj z ich blízkeho okolia.

Po rozchode Packer nechal Carey zásnubný prsteň s diamantom za desať miliónov dolárov, viac jej ale dávať nemieni.