Český podnikateľ Miloš Kant (63) si pekne natĺkol. Reč je samozrejme o jeho vzťahu s portugalskou televíznou hviezdičkou Margarida Aranhaovou (26). Ten totiž skončil obrovským fiaskom. Z vnadnej krásky sa vykľula ukážková zlatokopka a zásnuby z filmového festivalu v Cannes sa museli rušiť. Podnikateľ si síce pár mesiacov užil romantiky, ale teraz má namále. A kvôli vyhrážkam bývalej partnerky si dokonca najal právnika!

Začalo to ako rozprávka. Miloš Kant sa vo svojom nočnom klube Princesse vo švajčiarskom Luzerne zahľadel do mladej tanečnice, ktorá v podniku vystupovala. Slovo dalo slovo a dvojica spolu čoskoro začala tráviť 24 hodín denne. Kant aj portugalská prsnatka boli ako dve hrdličky. Nedali jeden bez druhého ani ranu a na sociálnych sieťach každý deň proklamovali svoju veľkú lásku.

Miloš dokonca Margaridu po šiestich týždňoch vzťahu na verejnosti požiadal o ruku. Stalo sa to pred objektívmi fotoaparátov na červenom koberci filmového festivalu v Cannes! O zamilovanú dvojicu sa okamžite začali zaujímať svetové médiá.

Rozprávka digitálneho veku však skončila tvrdým nárazom necelé dva mesiace od zásnub. Margarida Kantovi uletela zo Švajčiarska do Portugalska a tam sa ešte len ukázala v pravom svetle. Ak ma miluješ, pošli prachy! Asi tak by išiel zhrnúť jej prístup.

Modelku, ktorá chcela vypovedať proti Berlusconimu, našli ju zavraždenú

Portugalčanka po Kantovi žiadala veci asi za 20 tisíc eur, to už českému emigrantovi došlo, čo sa deje, a prestal komunikovať ako s bývalou láskou, tak s médiami.

Práve v portugalských médiách sa ale začali objavovať podivné špekulácie o tom, že Kant Margaridu mlátil. Až v tej chvíli Kant preboril hradbu mlčanlivosti, ktorou sa obklopil, aby informácie uviedol na pravú mieru. Všetko bolo podľa neho inak, čo vzápätí na Instagramu potvrdila aj údajná obeť. Margarida mala zápal oka, ktorý liečila v nemocnici. Miloš jej liečbu dokonca platil!

Sexy modelkin život brutálnym spôsobom ukončil ženatý otec (31) dvoch malých detí

„Keď sa na to teraz pozriem, mohla ma stáť ešte oveľa viac. Našťastie som zistil, s kým mám tú česť včas,“ povedal Kant serveru Expres.cz s tým, že keby Margaridinu pravú povahu odhalil včas, o ruku by ju nežiadal. Rozchodom to však neskončilo. Miloš vraj zo strany svojej ex čelí vyhrážkam.

„Vyhráža sa mi, že ma zničí, ak zverejním niečo z našej komunikácie. Už som si musel najať právnika, toto nejde! Bez môjho vedomia si ma natočila, keď som o jednej z jej kamarátok hovoril, že je to prostitútka. Ale ona bola. Prečo si to vtedy nakrúcala? To už počítala s tým, že ma s tým potom bude vydierať? “ Opísal podnikateľ Expresu, s čím sa po rozchode s Margarida stretáva.

Znetvorené telo mladučkej modelky našli na jachte starého miliardára

Miloš Kant s rodičmi z Československa emigroval ako dieťa a vo Švajčiarsku si podľa svojich slov urobil meno ako dídžej, architekt a maliar. Margarida sa preslávila v portugalskej reality šou Love on Top, v ktorej podľa všetkého pred kamerou súložila s niekoľkými účastníkmi.