Chcel byť nesmrteľným

2031

„Jej hlas mi prikázal: Zabi! Tak som ho podrezal, vypil jeho krv a zjedol kus mozgu,“

rozpráva pred otraseným súdom Allen Menzies /22/ zo Škótska, ktorého vraj k vražde viedla postava kráľovnej z hollywoodského filmu Kráľovná temnôt.

Vrah Allan Menzies a jeho obeť Thomas McKendrick,

Obeťou hrozného vraha sa stal jeho najlepší priateľ Thomas (21). Allen pred súdom uviedol, že k vražde ho naviedla upírska kráľovná Akasha, ktorú vo filme stvárnila tragicky zosnulá speváčka Aaliyah: „Ten film som videl aspoň stokrát. Akasha je moja bohyňa. Začal som poslúchať jej hlas. Stále a stále dokola. Jedného dňa si prisadla ku mne na posteľ. Rozhodli sme sa spoločne, že budem zabíjať ľudí a piť ich krv. Poradila mi, že jedine tak sa stanem nesmrteľným. Budem upírom. Povedala mi, že je jedno, koho zabijem ako prvého. Môj priateľ Thomas o Akashe vravel, že je to šlapka a nemal ju rád. Chcel som ju pred ním chrániť, preto som ho zabil. Nemal o nej tak škaredo rozprávať,“ vraví Allen.

Babičke vytrhol srdce z tela a vypil jej krv! Vrah sa považoval za upíra

Thomasa podrezal, potom z mŕtveho tela odrezal kus mozgu a zjedol ho. Krv si nalial do pohára od whisky a vypil. Teraz čaká pomätený vrah na svoj ortieľ na psychiatrickej klinike.

prv/ -ko-

Vrátila sa v Poľsku evanjelická cirkev do stredoveku? Šialení kňazi pálili pred deťmi detské knihy ako Harry Potter