Bývalá modelka Kelly Starová (46) zaplatila za 127 plastických operácií a premenu pohlavia v prepočte vyše tristo tisíc eur. Ani zložité operácie jej však nezabezpečili šťastie. Márne totiž hľadá lásku. Žiadny muž s ňou nedokáže vydržať.

Už dvanásť rokov Kelly žije sama a nemôže si nájsť partnera, ktorý by s ňou chcel zdieľať každodenné radosti i starosti. Vždy má len muža na jednu noc a je z toho nešťastná.

Kelly začala podstupovať hormonálnu liečbu k zmene pohlavia v šestnástich rokoch. A hoci bola po premene nádhernou ženou, stáleho partnera po svojom boku nemá. Hoci po ňom veľmi túži.
PAY-TRANS-WOMAN-WITH-£180K-BODY-CANT-FIND-LOVE 02    „Muži si v dnešnej dobe chcú hlavne užiť. Hľadajú ženy pre potešenie a nie pre trvalý vzťah. Vyhovuje im, že majú svoje pohodlie a sú doma sami a nikto ich neobmedzuje. Potom im stačí žena na jednu noc a sú spokojní,“ myslí si Kelly, ktorá to má sťažené tým, že v minulosti bola mužom a jej partneri tento fakt nedokážu prehryznúť.

„Pre väčšinu mužov je to niečo neprijateľného. Radi s vami strávia noc, ale ďalej už nič viac nechcú. Muži majú problém s tým, ako by sa ich rodina vyrovnala s faktom, že ich partnerka v minulosti nebola ženou. Páčim sa im, ale keď si užijú, nechcú nič viac, pretože som v minulosti bola mužom,“ pokračovala v rozhovore pre The Mirror.
PAY-TRANS-WOMAN-WITH-£180K-BODY-CANT-FIND-LOVE 03
Kelly sa nepáči, že v dnešnej modernej a otvorenej dobe verejnosť stále nedokáže transgender osoby plne akceptovať. „Kiež by som nemusela dookola vysvetľovať, prečo som si zmenila pohlavie. Skôr som kvôli tomu mávala depresie,“ pokračovala bývalá modelka, pre ktorú je najväčším vzorom modelka Elle Macphersonová alebo Gisele Bündchen.
PAY-TRANS-WOMAN-WITH-£180K-BODY-CANT-FIND-LOVE 08    „Vždy som chcela vyzerať ako ony. Mať štíhly pás a krásne prsia. To sa mi podarilo. Aspoň som so svojou postavou spokojná. Mojím najväčším snom je ale rovnako nájsť toho pravého a vziať si ho za manžela,“ dodala.
PAY-TRANS-WOMAN-WITH-£180K-BODY-CANT-FIND-LOVE 05 PAY-TRANS-WOMAN-WITH-£180K-BODY-CANT-FIND-LOVE 06 PAY-TRANS-WOMAN-WITH-£180K-BODY-CANT-FIND-LOVE 09