Moc dobre vedeli, čo robia. Boli oblečení v čiernom, na hlavách mali kapucne a tváre im halili nasadené rúška. V rukách držali pištole s tlmičmi, aby ich krvavé vyčíňanie nebolo počuť. V newyorskom Bronxe prišli v tmavomodrom džípe za šéfom motorkárskeho gangu Pagans Franciscom Rosadom (†51) a chladnokrvne ho zastrelili.

Vraždu zachytila ​​priemyselná kamera. Odohrala sa krátko pred pol treťou v nedeľu popoludní. Pištoľníci prišli, prebehli cez ulicu a začali páliť. Potom sa opäť vrátili do tmavo modrého Jeep Cherokee a zmizli vo víre veľkomesta. Francisco Rosado bol zasiahnutý do hlavy a tela. Zomrel na mieste.

 Neslávne preslávený motorkársky  gang 

Doteraz nebol v súvislosti s činom nikto zatknutý. Totožnosť zavraždeného potvrdil web New York Post. Záchranári z miesta odviezli jednu ženu. Čo sa jej stalo a ako je do prípadu zapletená, však nie je vôbec jasné. Pagans alias Pagan ‘s Motorcycle Club je neslávne preslávený motorkársky gang.
Založený bol v roku 1959 a v súčasnosti má 1300 členov, ktorí operujú na Východnom pobreží Spojených štátov. Pagans musia mať pre členstvo choppera Harley-Davidson s motorom o kubatúre minimálne 1000cc. Zároveň musí byť starší ako 21 rokov, čo je v USA vek značiace dospelosť.

 Zapletení sú hlavne do distribúcie  drog 

Pagans boli v minulosti zapletení do mnohých kriminálnych aktivít. Obvykle ide o distribúciu drog. Zapletení sú do predaja metamfetamínu, marihuany, kokaínu, heroínu a PCP. Ich konkurenčnom gangom sú Hell ‘Angels. Všetci sa teraz obávajú, že po vražde Rosada prepukne v New Yorku vojna motorkárskych gangov.