Holenie ju vyčerpávalo, tak si dala ročnú pauzu. Reč je o fitness youtuberke Morgan Mikenas, ktorá ukázala svoju „premenu“ celému svetu. Rozpúta sa touto šialeností snáď epidémiu a budeme vídať iba chlpaté ženy a dievčatá?
Morgan Mikenas je sledovaná youtuberka, ktorá sa venuje fitness a zdravému životnému štýlu. Jej videá sledujú až státisíce ľudí a jej názory sú mnohokrát považované za sväté.
V jednom zo svojich posledných „kúskov“ ukázala svoju ročnú premenu. Morgan sa totiž na 12 mesiacov vzdala holenia po celom tele.
Podľa mladej youtuberky išlo o dobré rozhodnutie, pretože holenie jej bralo veľa času. Morgan Mikenas sa navyše svojou „premenou“ snaží vyzvať ostatné ženy k trochu morbidnému činu. Vypočuť ju a prestanú sa tiež holiť?
„Chcem inšpirovať ostatných k tomu, aby robili to, čo im príde správne a hlavne pohodlné,“ cituje mladú youtuberku server Bored Panda.

Vzhľadom k tomu, že jej video doteraz videlo viac ako 200 tisíc ľudí, tak je možné, že prírodných žien bude deň za dňom pribúdať.