Christina Aguilera sa ukázala nenalíčená. Speváčka omladla o pár rokov

3128

Speváčka Christina Aguilera (37) sa na obálke májového vydania magazínu Paper ukázala bez make-upu. Bez nánosu líčidiel vyzerá dvojnásobná mamička skoro ako dievčatko a bola takmer na nepoznanie.

Aguilera sa v šoubiznise pohybuje od malička. V ôsmich rokoch vyhrala spevácku súťaž, o tri roky neskôr vystupovala v The Mickey Mouse Club po boku neskorších hviezd Ryana Gosling, Keri Russell, Britney Spears a Justina Timberlakea. V štrnástich nahrala prvú pieseň. Neskôr, keď rozbehla úspešnú dráhu speváčky, bol súčasťou jej imidžu výrazný make-up.

Pri novom fotení pre májové vydanie magazínu Paper ale fanúšikov prekvapila. Na obálke je bez líčidiel, neučesaná a sú jej vidieť pehy. Speváčka akoby omladla o niekoľko rokov. Hoci na ďalších snímkach je už nalíčená, na väčšine fotiek vyzerá ako dievčatko a ukázala svoju prirodzenú krásu.

„Vždy som rada experimentovala, milujem divadelné predstavenia, rada vytváram scenáre a potom hrám úlohu vo videu alebo na javisku. Povahou som umelec. Ale dospela som do štádia, dokonca aj hudobne, kedy je pre mňa oslobodzujúce môcť sa od všetkého odpútať a vychutnať si, kým som, a prirodzenú, surovú krásu,“ vyhlásila.

Christina Aguilera ale dodala, že sa rozhodne nemienia vzdať make-upu, ktorý vraj miluje. Na sociálnych sieťach dokonca zverejnila fotku, na ktorej je v rámci novej internetovej výzvy Drag Race umelcov RuPaula namaľovaná ako drag queen.

„Chcem povedať, že som dievča, ktorá má rada zmaľovanú tvár, aby nedošlo k nedorozumeniu,“ dodala speváčka s úsmevom pre magazín Paper.